Судове рішення #25170216

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

У Х В А Л А

Про повернення апеляційної скарги

18.05.2012 р. справа № 10/75/09

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: суддів Принцевської Н.М Ломовцевої Н.В. , Скакуна О.А.

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Лан", с.Чистопілля, Запорізька область

на рішення господарського судуЗапорізької області

від09.04.2012р.

у справі№ 10/75/09 (суддя Алейникова Т.Г.)

за позовомПриватного підприємства "Магніфікент-компані", м.Пологи, Запорізька область

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Лан", с.Чистопілля, Запорізька область

простягнення 81 340,24 грн.

В С Т А Н О В И В:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Лан", с.Чистопілля, Запорізька область звернулось до суду з апеляційною скаргою на рішення господарського суду Запорізької області від 09.04.2012р. по справі №10/75/09 за позовом Приватного підприємства "Магніфікент-компані", м.Пологи, Запорізька область до Товариства з обмеженою відповідальністю "Лан", с.Чистопілля, Запорізька область про стягнення 81 340,24 грн.

Згідно ст. 94 Господарського процесуального кодексу України до апеляційної скарги додаються докази сплати судового збору в установленому порядку і розмірі.

Недодержання цих вимог є підставою для повернення апеляційної скарги на підставі п.3 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно ч. 1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

За приписом п. 2.1 ч. 2 ст.4 Закону України "Про судовий збір" за подання до господарського суду позовної заяви майнового характеру ставка судового збору складає 2 відсотки ціни позову, але не менше 1, 5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 60 розмірів мінімальних заробітних плат.

Відповідно до п. 8 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до господарського суду апеляційної скарги на рішення суду ставка судового збору складає 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми.

Скаржником при поданні апеляційної скарги платіжним дорученням № 29 від 24.04.2012 року сплачено судовий збір в сумі 225,00 грн., проте, з урахуванням вимог апеляційної скарги , сума судового збору, яка повинна бути сплачена має складати: 804,75 грн.

Отже, скаржником судовий збір сплачено у меншому розмірі ніж передбачено діючим законодавством.

Відповідно до п. 3 ст. 97 ГПК України скарга не приймається до розгляду і повертається, якщо до скарги не додано доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі.

Керуючись ст. 86, п. 3, ст. 97 Господарського процесуального кодексу України Донецький апеляційний господарський суд -

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Лан", с.Чистопілля, Запорізька область на рішення господарського суду Запорізької області від 09.04.2012року по справі №10/75/09 повернути без розгляду заявнику, а справу №10/75/09 - господарському суду Запорізької області.


Додаток: (тільки ТОВ "Лан", вул.Першотравнева 2-а, с.Чистопілля, Запорізька область, 71725) -апеляційна скарга з додатком на 17 арк., поштовий конверт від 24.04.2012р.

Головуючий Н.М. Принцевська


Судді: Н.В. Ломовцева


О.А. Скакун



Надруковано: 4 прим.

1.позивачу

1. відповідачу

1. у справу

1. апеляційному суду

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація