Судове рішення #25124789

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


УХВАЛА

"15" жовтня 2012 р. Справа № 5023/1563/11


Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі:

головуючого:Першикова Є.В.,

суддів:Данилової Т.Б.,

Ходаківської І.П.,

розглянула

касаційну скаргу та касаційну скаргутовариства з обмеженою відповідальністю "Інтер-Строй Інвест" (далі -ТОВ "Інтер-Строй Інвест"), фізичної особи -підприємця ОСОБА_4 (далі - Підприємець)

на постановуХарківського апеляційного господарського суду

від23.08.12

у справі№ 5023/1563/11

господарського судуХарківської області

за позовомПідприємця

дотовариства з обмеженою відповідальністю "Універсальна біржа "Гермес" (далі -ТОВ "Універсальна біржа "Гермес"),

треті особи:ТОВ "Інтер-Строй Інвест",

товариства з обмеженою відповідальністю "ТПД "Земляни" (далі -ТОВ "ТПД "Земляни"),

провизнання недійсним результатів аукціону,

та за зустрічним позовом ТОВ "Універсальна біржа "Гермес"

доПідприємця,

треті особи:ТОВ "Інтер-Строй Інвест",

ТОВ "ТПД "Земляни",

за участю:публічного акціонерного товариства "Раффайзен Банк Аваль" (далі -Банк Аваль),

провизнання такими, що відбулися без порушень вимог діючого законодавства України аукціонних торгів,

керуючись ст.ст. 65, 110, 1112, 1114, 1115 Господарського процесуального кодексу України,



у х в а л и л а :


1. Прийняти касаційну скаргу ТОВ "Інтер-Строй Інвест" б/н від 11.09.12 та касаційну скаргу Підприємця б/н від 11.09.12 до провадження.


2. Призначити справу до розгляду у судовому засіданні Вищого господарського суду України на 01.11.12 року о 11 год. 10 хв. у приміщенні суду за адресою: м.Київ, вул.О.Копиленка, 6, кімн. № 332.


3. У порядку підготовки справи до судового розгляду зобов'язати:

Учасників судового процесу -надати відзиви на касаційні скарги ТОВ "Інтер-Строй Інвест" б/н від 11.09.12 та касаційну скаргу Підприємця б/н від 11.09.12 через канцелярію Вищого господарського суду України до початку розгляду справи по суті.


4. Довести до відома учасників судового процесу, що їх нез'явлення без поважних причин у судове засідання касаційної інстанції не тягне за собою перенесення розгляду справи на інші строки, а також не перешкоджає розгляду справи по суті.


5. Представники сторін повинні мати паспорт, довіреність (оригінал -для огляду, копію -для залучення в матеріали справи), а в необхідних випадках -документ, що посвідчує службове становище.


6. З урахуванням порядку допуску в приміщення Вищого господарського суду України представникам сторін рекомендується прибувати не пізніше ніж за 20 хвилин до початку судового засідання.





Головуючий Є.Першиков

судді: Т.Данилова

І.Ходаківська














Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація