Рішення
Іменем України
19 жовтня 2012 року
Первомайський районний суд Автономної Республіки Крим
у складі: головуючого - судді Забара Г.Я.
за участю секретаря Йова Є.В.,
розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивач просить розірвати шлюб з відповідачем, мотивуючи свої вимоги тим, що з 15 листопада 2003 року вони перебувають в зареєстрованому шлюбі, мають спільну неповнолітню дитину: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, однак подружнє життя не склалося у зв'язку з взаємним непорозумінням по різним питанням сімейного життя, відсутності спільних поглядів на життя, подружні відносини припинені, разом не проживають з 2006 року, примирення та зберігання сім'ї неможливе.
Сторони в попереднє судове засідання не з'явились, надали клопотання про розгляд справи у їх відсутність, позивач позовні вимоги підтримує, відповідач позов визнає.
Відповідно до ч. 4 ст. 130, ч. 4 ст. 174 ЦПК України суд вважає можливим задовольнити позов в попередньому судовому засіданні за наявністю для цього законних підстав, тому що безперечне визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Згідно до вимог ч. 3 ст. 105 СК України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст. 110 СК України. Суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу неможливе і суперечило б інтересам сторін.
Доводи позивача підтверджені наданими доказами: свідоцтвом про одруження серії НОМЕР_1, свідоцтвом про народження дитини серія НОМЕР_2.
Відповідач просить після розірвання шлюбу залишити їй шлюбне прізвище ОСОБА_2.
Позивач просить судові витрати покласти на нього.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 10, 11, 57-60, 88, 130, 174, 212-215, 223, 294 ЦПК України, ст. ст. 105 ч. 3, 110, 112-115 Сімейного кодексу України, суд
вирішив:
Шлюб ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований 15 листопада 2003 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Первомайського РУЮ АРК, актовий запис № 59 - розірвати.
Після розірвання шлюбу залишити відповідачу шлюбне прізвище ОСОБА_2.
Відповідно до ст. 114, 115 СК України у разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішення суду про розірвання шлюбу. Документом, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили.
Рішення може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Первомайський районний суд АР Крим шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Головуючий