Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про залишення заяви про розстрочення без руху
31 серпня 2012 р. Справа № 2а/0570/3213/2012
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Голуб В.А., ознайомившись з заявою представника Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» про розстрочення виконання постанови по адміністративній справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька до Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ
Представник Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» звернувся до суду з заявою розстрочення виконання постанови Донецького окружного адміністративного суду від 03 травня 2012 року по адміністративній справі № 2а/0570/3213/2012 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька до Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» про стягнення заборгованості.
Відповідно ч. 7 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутністю такого закону суду виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
З урахуванням поданої представником відповідача заяви, суд вважає за можливе застосувати приписи ч. 7 ст. 9 КАС України.
Так, відповідно до ч. 5 ст. 106 КАС України якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
У порушення вищезазначених норм представником за довіреністю Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» зазначено ОСОБА_1, разом з тим заява підписана представником Попковим П.Ю. До заяви про розстрочення додано копію довіреності, виданої директором Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» на ім'я Попкова П.Ю.
Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 47 КАС України особами, які беруть участь у справі, є сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб.
Заявником у поданій заяві вказано у якості третьої особи ВДВС Пролетарського районного управління юстиції у м. Донецьку. Однак як вбачається з матеріалів справи, ВДВС Пролетарського районного управління юстиції у м. Донецьку у якості третьої особи у даній справі участі не приймало.
Частиною 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Таким чином, заява про розстрочення виконання постанови підлягає залишенню без руху.
Для усунення недоліків заяви відповідачу необхідно надіслати на адресу Донецького окружного адміністративного суду супровідним листом з посиланням на номер справи виправлену заяву про розстрочення та її копію для позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст. 108 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» про розстрочення виконання постанови по адміністративній справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Пролетарському районі м. Донецька до Товариства з додатковою відповідальністю «Вуглеенергомонтаж» про стягнення заборгованості, - залишити без руху.
Відповідачу надати строк для виправлення недоліків заяви до 19 вересня 2012 року.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Голуб В. А.