Судове рішення #25004235

Справа 712/17422/12


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26.09.2012 м. Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Фазикош О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа без самостійних вимог Служба у справах дітей Ужгородського міськвиконкому про визначення місця проживання малолітньої дитини, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернувся до Ужгородського міськрайонного суду з позовною заявою до ОСОБА_2, третя особа без самостійних вимог Служба у справах дітей Ужгородського міськвиконкому про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви.

По-перше, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Всупереч вищенаведеному, надана позивачем заява не підписана.

До позовної заяви необхідно додати висновок органу опіки та піклування, щодо розв'язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, інших осіб, які бажають проживати з дитиною, брати участь у її вихованні, а також на підставі інших документів, які стосуються справи, що передбачено ст.19 СК України

Також, в позовній заяві позивач зазначає, що відповідачка проживає з їх спільною малолітньою донькою в жахливих умовах, окрім цього вона ніде не працює та веде аморальний спосіб життя. На підтвердження або спростування вище наведених відомостей, позивач не надає жодних документів.

Відповідно до ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Роз'яснити, що в разі усунення недоліків у зазначений строк заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається заявнику.

Керуючись ст. 119, ст. 121 ЦПК України, суддя,-

у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа без самостійних вимог Служба у справах дітей Ужгородського міськвиконкому про визначення місця проживання малолітньої дитини - залишити без руху.

Повідомити заявника про необхідність виправити зазначені недоліки заяви до 04 жовтня 2012 року, але не більше п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Роз'яснити, що інакше заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Ужгородського

міськрайонного суду О.В. Фазикош


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація