Судове рішення #24972968

19.09.2012 Справа № 212/12629/2012

2/212/6044/12

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19.09.2012 р. м. Вінниця

Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Овсюк Є.М., ознайомившись з матеріалами заяви ОСОБА_1, з участю зацікавленої особи Відділу державної реєстрації актів цивільного стану Вінницького міського управління юстиції Вінницької області про встановлення факту неправильності в актах цивільного стану,-

ВСТАНОВИВ:

До Ленінського районного суду м. Вінниці надійшла заява ОСОБА_1, з участю зацікавленої особи Відділу державної реєстрації актів цивільного стану Вінницького міського управління юстиції Вінницької області про встановлення факту неправильності в актах цивільного стану.

Приймаючи до уваги те, що позовна заява подана і оформлена в порядку встановленому ЦПК України та керуючись ст. 122, ч.1 ч.4, 127, 131 ч.1 цього Кодексу суд ,-


УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по справі.

Попереднє судове засідання по справі призначити на 28.09.2012 р. на 09 год. 15 хв. в приміщенні Ленінського районного суду м. Вінниці в залі судових засідань ( каб. № 202).

Запропонувати відповідачу надати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.


СУДДЯ:






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація