УХВАЛА
12 вересня 2012 р. 2а/0470/10827/12
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Степаненко В.В. , розглянувши матеріали адміністративного позову Управління Пенсійного фонду України в м.Жовтих Водах Дніпропетровської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій у розмірі 170,00 грн. , -
ВСТАНОВИВ:
10 вересня 2012 року Управління Пенсійного фонду України в м.Жовтих Водах Дніпропетровської області звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій у розмірі 170,00 грн.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Частина перша статті 48 Кодексу адміністративного судочинства України визначає, що здатність мати процесуальні права та обов`язки в адміністративному судочинстві (адміністративна процесуальна правоздатність) визнається за громадянами України, іноземцями, особами без громадянства органами державної влади, іншими державними органами, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими та службовими особами, підприємствами, установами, організаціями (юридичними особами).
Законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді, відповідно до частини 7 статті 56 Кодексу адміністративного судочинства України є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням чи статутом. Частиною другою статті 58 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, документи, що підтверджують повноваження законних представників, підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду.
Вивчивши адміністративний позов та додатки до нього, судом встановлено, що в позовній заяві відсутні докази на підтвердження повноважень особи, яка підписала адміністративний позов, а саме наказ про призначення на посаду начальника Управління Пенсійного фонду України в м.Жовтих Водах Дніпропетровської області М.І.Ільченко.
Крім того, до суду необхідно надати довідку про взяття на облік та картку особового рахунку.
Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного суду України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі викладеного суд залишає подану заяву без руху та пропонує позивачу усунути наступні недоліки, а саме надати до суду:
- документ, що підтверджує повноваження начальника Управління Пенсійного фонду України в м.Жовтих Водах Дніпропетровської області М.І.Ільченко;
- довідку про взяття на облік;
- картку особового рахунку.
На підставі викладеного, керуючись статтями 48, 56, 106-108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м.Жовтих Водах Дніпропетровської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про про стягнення фінансових санкцій у розмірі 170,00 грн. - залишити без руху.
Позивачу протягом 10 днів з моменту отримання копії даної ухвали усунути недоліки позовної заяви, які зазначені в ухвалі. 12 вересня 2012 р.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.
Роз'яснити позивачу, що відповідно до пункту 1 частини 2 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо він не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху. Повернення позовної заяви, згідно частини 6 цієї ж статті, не позбавляє позивача права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали згідно статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя В.В. Степаненко