Судове рішення #24888227


Справа №1-47/12 Головуючий у суді у 1 інстанції - Шершак

Номер провадження 11/1890/361/12 Суддя-доповідач - Філонова

Категорія - 25



УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


21 червня 2012 року колегія суддів з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Сумської області в складі:


головуючого-судді - Філонової Ю. О.,

суддів - Моїсеєнко Т. М., Сахнюка В. Г.,

з участю прокурора - Кононова Л.Ф.

засудженого - ОСОБА_2


розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Суми кримінальну справу за апеляцією прокурора, який затвердив обвинувальний висновок у справі ОСОБА_3 на вирок Зарічного районного суду м. Суми від 03 квітня 2012 року, яким

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканець м. Суми, раніше не судимий, -

засуджений за ч.2 ст. 191 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки та з застосуванням ст. 69 КК України без позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю,

за ст. 358 ч.2 КК України до покарання у виді обмеження волі на строк 3 роки;

за ст. 358 ч.3 КК України до покарання у виді обмеження волі на строк 4 роки.

На підставі ст. 70 ч.1 КК України, за сукупністю злочинів, остаточно визначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_2 звільнено від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим терміном на строк 3 роки.


Постановлено стягнути з ОСОБА_2 на користь Головного фінансового управління Сумської області державної адміністрації 7370,00 грн., в рахунок відшкодування завданої матеріальної шкоди.


ВСТАНОВИЛА:


На цей вирок Зарічного районного суду м. Суми від прокурора, який затвердив обвинувальний висновок, надійшла апеляція, в якій не оспорюючи доведеності вини ОСОБА_2 у вчиненні інкримінованого йому злочину та правильність кваліфікації його дій, прокурор просить вирок суду скасувати у зв'язку неправильним застосуванням кримінально-процесуального закону та м'якістю призначеного покарання, що не відповідає ступеню тяжкості та особі засудженого.

Свої вимоги мотивує тим, що судом при постановленні вироку допущено порушення ч.1 ст.334 КПК України в частині проведення аналізу всіх доводів підсудного на свій захист, так як в мотивувальній частині суд відкидає доводи ОСОБА_2 на свій захист стосовно того, що грошові кошти він привласнив особисто, а за згодою спортсменів для придбання інвентарю для КЗ «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа», також суд не врахував покази по справі ОСОБА_4, який був допитаний на досудовому слідстві і в судовому засіданні 14.03.2012 року.


До початку розгляду справи в судовому засіданні прокурор відкликав свою апеляцію.


Від інших учасників процесу апеляцій по справі не надходило.


Згідно ст.364 КПК України, у разі відмови особи, яка подала апеляцію, від своїх вимог і при відсутності апеляцій інших учасників судового розгляду, апеляційний суд виносить ухвалу про закриття апеляційного провадження.


Враховуючи наведене та керуючись ст. 364 КПК України, колегія суддів, -


УХВАЛИЛА:


Апеляційне провадження у кримінальній справі відносно відносно ОСОБА_2, за апеляцією прокурора на вирок Зарічного районного суду м. Суми від 03 квітня 2012 року, закрити.


СУДДІ:



Філонова Ю. О. Моїсеєнко Т. М. Сахнюк В. Г.







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація