Судове рішення #2487963
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м

 

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32 ____________________________________

 

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

 

01.07.08                                                                                 Справа № 3/119пн

 

          Суддя Доманська М.Л.,   розглянувши матеріали  за позовом

 

Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Сєвєродонецьк Луганської області

 

до Приватного підприємця ОСОБА_2, смт. Нижнє Первомайського району Луганської області

 

про повернення нежитлового приміщення

                                    

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись  ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд

 

у х в а л и в :

 

1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.

 

2.Розгляд справи призначити на  17.07.08  о  12 год.  00  хв..

 

 3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, кабінет № 324.

 

4.Зобов'язати  позивача   надати:

- пояснення на відзив відповідача, документальне та нормативне обґрунтування викладених доводів;

- оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні;

           -оригінал договору оренди від 01.07.06  -для огляду у судовому засіданні;

- докази повноважень осіб, що підписали відповідний договір від 01.07.06 (Статути, Положення, довіреності тощо);

- при наявності - акт передачі майна в користування відповідачеві за договором від 01.07.06;

-  подати оригінали документів  у підтвердження права власності на спірне майно;

- докази займання приміщення відповідачем на момент розгляду справи (відповідні документи на оренду нежитлового приміщення, на нарахування орендної плати, акти приймання-передачи майна у оренду, відповідні повідомлення та рахунки на оплату  тощо);

          - докази листування з відповідачами з предмету спору;

-докази у підтвердження реєстрації (довідку реєструючого органу, свідоцтво про реєстрацію, витяг з паспорту, відомості про банківські реквізити, тощо).

 

5.Зобов'язати відповідача надати:

- відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу та до суду до  16.07.08;

- докази наявності повноважень юридичної особи та на  підписання договору з позивачем (витяг із Статуту);

- докази дотримання умов договор оренди від 01.07.06;

- при наявності заперечень до позову -документальне підтвердження; 

- документи на користування майном, на перерахування орендної плати, акти приймання-передачи майна у оренду, відповідні рахунки на оплату -для огляду у засіданні суду, копії  - до справи;

- докази у підтвердження реєстрації (довідку реєструючого органу, свідоцтво про реєстрацію, витяг з паспорту, відомості про банківські реквізити, тощо).

7.Зобов'язати Управління державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради -у строк до 16.07.08 надати відомості

- про знаходження суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, АДРЕСА_1 (фактично мешкає: АДРЕСА_2), ід. номер НОМЕР_1, в міському реєстрі суб'єктів підприємницької діяльності, письмові пояснення щодо скасування державної реєстрації (або припинення підприємницької діяльності) за рішенням суду чи за власним бажанням суб'єкта підприємництва;  обов'язково зазначити юридичну адресу суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1;

- про знаходження суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_2, АДРЕСА_3, ід. номер НОМЕР_2, в міському реєстрі суб'єктів підприємницької діяльності, письмові пояснення щодо скасування державної реєстрації (або припинення підприємницької діяльності) за рішенням суду чи за власним бажанням суб'єкта підприємництва;  обов'язково зазначити юридичну адресу суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_2.

 

           8.Зобов'язати Обласне адресне бюро УМВС України в Луганській області у строк до 16.07.08 подати господарському суду довідку відповідно про місце проживання:

 

- ОСОБА_1, АДРЕСА_1 (фактично мешкає: АДРЕСА_2), ід. номер НОМЕР_1;

 

- ОСОБА_2, АДРЕСА_3, ід. номер НОМЕР_2.

 

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів та ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України може бути стягнутий штраф у сумі 1700 грн.

           Явка повноважних та компетентних представників сторін обов'язкова.

 

 

           Суддя                                                                                                 М.Л. Доманська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація