Справа № 22-1994 / 2006 р.
УХВАЛА
19 серпня 2006 року
м. Вінниця
Суддя апеляційного суду Вінницької області Копаничук С.Г розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Замостянського районного суду м.Вінниці від 09.06.2006 року по матеріалах позовної заяви ОСОБА_1 до Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського про стягнення премії,-
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою Замостянського районного суду м. Вінниці від 09.06.2006 року ОСОБА_1 відмовлено у відкритті провадження у справі.
Матеріали позову з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на зазначену ухвалу надійшли на розгляд до суду апеляційної інстанції неналежно оформлені судом ,а саме: не підшиті ,не пронумеровані аркуші матеріалів ,не здійснений опис їх чим порушені п.п.5.1,5.11,5.12 Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді, затверджену наказом ДСА України №68 від 27.06.2006 року.
За таких обставин розгляд апеляційної скарги неможливий, і справа підлягає поверненню до суду першої інстанції для належного оформлення .
Керуючись ч.4 ст.297 ЦПК України ,-
УХВАЛИЛА:
Справу повернути до Замостянського районного суду м.Вінниці для належного оформлення , яке здійснити до 30.08.2006 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: