Судове рішення #24864367

УХВАЛА

19 липня 2012 р. 2а/0470/7938/12

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Турова О.М. , перевіривши матеріали позовної заяви Прокурора міста Жовті Води Дніпропетровської області в інтересах Управління Пенсійного фонду України в місті Жовтих Водах Дніпропетровської області до Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс»Автоматика та машинобудування» про стягнення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у сумі 170 451,10 грн. , -


ВСТАНОВИВ:


17 липня 2012 року на адресу Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Прокурора міста Жовті Води Дніпропетровської області в інтересах Управління Пенсійного фонду України в місті Жовтих Водах Дніпропетровської області до Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс»Автоматика та машинобудування»про стягнення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у сумі 170 451,10 грн.

Перевіривши матеріали позовної заяви Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області відповідно до вимог частини 1 статті 107 КАС України, суд приходить до висновку про необхідність залишення цієї позовної заяви без руху, виходячи з наступного.

Згідно частини 3 статті 106 КАС України суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Проте в матеріалах справи відсутні будь-які докази надіслання Державному підприємству «Науково-виробничий комплекс»Автоматика та машинобудування»копії позовної заяви та доданих до неї документів.

В силу частини 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Керуючись ст. ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -


УХВАЛИВ:


Позовну заяву Прокурора міста Жовті Води Дніпропетровської області в інтересах Управління Пенсійного фонду України в місті Жовтих Водах Дніпропетровської області до Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс»Автоматика та машинобудування» про стягнення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у сумі 170 451,10 грн. залишити без руху.

Встановити позивачу строк до 17 серпня 2012 р. для усунення недоліків шляхом подання до Дніпропетровського окружного адміністративного суду:

- доказів надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Роз'яснити позивачу, що відповідно до пункту 1 частини 3 статті 108 КАС України

позовна заява повертається позивачу, якщо він не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Копію ухвали надіслати позивачу.


Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного

судочинства України та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду в порядку та у строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.


Суддя О.М. Турова




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація