Справа № 2604/14608/12
Ухвала
іменем України
"25" липня 2012 р.
Суддя Дніпровського районного суду м. Києва Савлук Т.В., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та визначення місця проживання неповнолітніх дітей,
в с т а н о в и в:
До Дніпровського районного суду міста Києва надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та визначення місця проживання неповнолітніх дітей.
На підставі ухвали Дніпровського районного суду міста Києва від 06 липня 2012 року позивачу надано строк для виправлення недоліків до 16 липня 2012 року, у зв'язку з відсутністю доказів, які мали підтвердити заявлені позовні вимоги, та відсутності письмового висновку органу опіки та піклування про вирішення питання щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, визначення місця проживання, що передбачено ст.19 Сімейного кодексу України.
24 липня 2012 року (вх.№45074) позивач ОСОБА_1 подала до суду заяву про виправлення недоліків, до поданої заяви долучено нову позовну заяву, однак ухвала суду від 06 липня 2012 року залишена поза увагою позивача та без виконання, також заява про усунення недоліків подана заявником поза межами строків, визнаних ухвалою суду, без клопотання про поновлення чи продовження строку для виконання ухвали суду, як це передбачено ст.73 Цивільного процесуального кодексу України.
Відповідно до ч.2 ст. 121 Цивільного процесуального кодексу України, коли позивач відповідно до вказівок судді у встановлений строк не виконає всі перелічені в статтях 119 і 120 Цивільного процесуального кодексу України вимоги, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 119-121 Цивільного процесуального кодексу України, -
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та визначення місця проживання неповнолітніх дітей вважати неподаною та повернути позивачу.
Роз'яснюю, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
С у д д я :