Судове рішення #2472542
Справа № 2-о-52, 2008 рік

Справа № 2-о-52, 2008 рік.

 

З А О Ч Н Е    Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 

23 квітня  2008 року                          Судацький міський суд АР Крим

у складі:                                             головуючого - судді Лісовської В.В.,

                                                           при секретарі - Бекірової А.М.

розглянувши у відкритому  судовому засіданні у м. Судаку цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Управління Пенсійного фонду України у м. Судаку, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу

 

В С Т А Н О В И В:

 

ОСОБА_1.. звернулася до суду із заявою в якій просить встановити  факт належності  трудової книжки, яка видана у 28 березня 1973 року.

            У заяві посилається на те, що при зверненні до Управління пенсійного Фонду України у м. Судаку для оформлення  пенсії їй було  відмовлено у призначенні пенсії, тому що є розбіжності у документі який підтверджують трудовий стаж  з даними паспорту. Згідно з даними паспорту громадянина України, який виданий  на її ім'я вона значиться, як ОСОБА_1, але у трудової книжці, яка видана 28 березня 1973 року вона значиться як  ОСОБА_1,  тобто  неправильно вказане її ім'я. Розбіжності у документі, який підтверджує трудовий стаж з даними  паспорту перешкоджає їй своєчасно отримувати пенсію за віком.   

У судовому засіданні заявник заявлені вимоги підтримав у повному обсязі.

            Представник заінтересованої особи - Управління Пенсійного фонду України у м. Судаку, у судове засідання не з'явився,   про день слухання справи повідомлений належним чином. До суду надійшла заява про розгляд справи за відсутністю їхнього представника.

            Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.   

            Суд, заслухавши пояснення заявника, вивчивши матеріали справи, вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню.   

 Матеріалами справи встановлено, що згідно з даними паспорту серії НОМЕР_1 , заявник  значиться,  як ОСОБА_1.

Тоді як у трудовій книжці, яка видана 28 березня 1973 року вона значиться, як Хуршутова (ОСОБА_1) Зура, 1953 року народження.

Із свідоцтва про народження заявника вбачається, що її прізвище ім'я по батькові ОСОБА_1. 

Так при прийнятті її на роботу її дівоче прізвище у трудову книжку було записано як Хуршутова, що співпадає з даними свідоцтва про народження.  Потім після укладення шлюбу виправлене на ОСОБА_1, що підтверджується даними свідоцтва про шлюб, у якому її ім'я також значиться, як ОСОБА_1.

Допитані у судовому засідання свідки ОСОБА_2., ОСОБА_3. пояснили, що знають заявника близько сорока років. Їм достовірно відомо про те що вона працювала медсестрою у Кочкар-Атинської медсанчастині с. Кочкар-Ата Ленінського району Киргизької РСР.

            Вказані розбіжності у документі, який підтверджує трудовий стаж  заявника  є для нього перешкодою  для призначення пенсії  за віком. Порушене право заявника підлягає судовому захисту. 

            За таких обставин суд вважає можливим визнати  факт належності на ім'я заявника  - трудової книжки, яка видана 28 березня 1973 року.

Керуючись ст. ст.  ст. 10, 11, 60, 209, 212-215, 218, 224-226, ст. 256 ЦПК України, суд

 

В И Р І Ш И В:

 

Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу задовольнити.

Встановити факт належності на ім'я ОСОБА_1  трудової книжки, яка видана  28 березня 1973 року Кочкар-Атинської медсанчастиною с. Кочкар-Ата Ленінського району Киргизької РСР.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку  до Апеляційного суду АР Крим  через Судацький міський суд шляхом подачі  в десятиденний строк з дня проголошення рішення  заяви про апеляційне оскарження  і поданням після цього  протягом двадцяти днів  апеляційної скарги,  або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

            Заочне рішення може бути  переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

 

                Суддя

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація