КС № К-962/07
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
про залишення касаційної скарги без руху
15.02.2008 р. м. Київ
Суддя Вищого адміністративного суду України Пилипчук Н.Г.
розглянувши касаційну скаргу Відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії - Павлоградського відділення № 2992
на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 01.12.2006 р.
у справі № А37/167
за позовом Західно-Донбаської об’єднаної державної податкової інспекції
до Відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі Філії – Павлоградського відділення № 2992
про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
ВАТ «Державний ощадний банк України» в особі філії - Павлоградського відділення № 2992 в особі філії - Павлоградського відділення № 2992 на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 01.12.2006 р. подана касаційна скарга, яка підписана керуючим філії.
До касаційної скарги не додано документів, які б підтверджували право філії-Павлоградського відділення № 2992 звертатися до суду з касаційною скаргою від імені юридичної особи – ВАТ «Державний ощадний банк України».
У підтвердження сплати держмита (судового збору) до касаційної скарги доданий примірник платіжного доручення № 3 від 04.01.2007 р., яке не може бути доказом факту сплати державного мита, оскільки не відповідає вимогам п.14 Інструкції «Про порядок обчислення та справляння державного мита», затвердженої Наказом Головної Державної податкової інспекції України № 15 від 22.04.1993 р. та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 19.05.1993 р. за № 50.
Відповідно до п. 14 вказаної Інструкції до документа, щодо якого вчинюється відповідна дія, при перерахуванні мита з рахунку платника додається останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту «Зараховано в дохід бюджету_____грн. (дата)». Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відбитком печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.
Додане платіжне доручення не містить напису (помітки) кредитної установи такого змісту «Зараховано в дохід бюджету_____грн. (дата)», який би був скріплений першим і другим підписами посадових осіб і відбитком печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.
З огляду на викладене, касаційну скаргу ВАТ «Державний ощадний банк України» в особі філії - Павлоградського відділення № 2992 необхідно залишити без руху, встановивши строк, протягом якого воно має усунути вказані недоліки та надати суду касаційної інстанції документ (установчий документ, положення про відособлений підрозділ або довіреність, видану юридичною особою керівникові відособленого підрозділу), який підтверджує право на подання касаційної скарги у даній справі, а також належним чином оформлений документ про сплату державного мита (судового збору).
Керуючись ст. ст. 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі філії - Павлоградського відділення № 2992 залишити без руху.
Встановити Відкритому акціонерному товариству «Державний ощадний банк України» строк для усунення вказаних в ухвалі недоліків до 29.02.2008 р.
Ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом одного місяця з дня відкриття обставин, які можуть бути підставою для провадження за винятковими обставинами.
Суддя Н.Г. Пилипчук