Судове рішення #24677456

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


13.04.12 р. Справа № 5006/25/5/2012


Господарський суд Донецької області у складі судді Зекунова Е.В., розглянувши матеріали позовної заяви Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «УНІКА» до відповідача Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ВУСО» про стягнення суми страхового відшкодування в порядку регресу 50 000 грн., -


ВСТАНОВИВ:

Позов подано з додержанням вимог, викладених у статтях 54-57 Господарського процесуального кодексу України, і додані до нього матеріали достатні для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись статтями 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд -



У Х В А Л И В:


Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі

5006/25/5/2012.Судове засідання призначити на 07.05.12 року о 11:15 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 407

Залучити до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ОСОБА_2, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1.

Зобов'язати Позивача направити у судове засідання повноважного представника та надати суду: оригінали документів та інших доказів, на яких ґрунтуються позовні вимоги (для огляду); надати суду документ на підтвердження повноважень Голови Правління ПАТ «Страхова компанія «УНІКА» Ю.П. Єфімова, який уповноважив ОСОБА_4 підписувати позов від імені товариства (оригінал для огляду); оригінал довіреності на представника та документи, що засвідчують його особу (для огляду); належним чином засвідчені копії правовстановлюючих документів та їх оригінали для огляду; направити на адресу третьої особи копію позовної заяви та документи, додані до неї; докази направлення надати суду.

Зобов'язати Відповідача направити у судове засідання повноважного представника та до 28.04.2012р. надати суду: письмовий відзив на позовну заяву, доказ направлення примірника відзиву позивачу до дня слухання справи; належним чином засвідчені копії документів, на яких ґрунтується відзив на позовну заяву, та їх оригінали для огляду; поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності №ВС/8523017 (оригінал для огляду); належним чином засвідчену копію довіреності на представника і документи, що засвідчують його особу, а також оригінали цих документів для огляду; належним чином засвідчені копії правовстановлюючих документів та їх оригінали для огляду.

Зобов'язати третю особу надати суду письмові пояснення по суті спору, паспорт або довіреність.

Всі витребувані матеріали надати до канцелярії суду з відповідно оформленим супровідним листом до дня судового засідання.

Явка уповноважених представників сторін у судове засідання є обов'язковою.

Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України).

Суддя Зекунов Е.В.







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація