Судове рішення #24620985

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А



10 вересня 2012 року м. Київ В/9991/3072/12



Суддя Вищого адміністративного суду України Муравйов О. В.,

перевіривши заяву Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби

про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 25.06.2012 року

у справі № 2а-7939/10/0870 (К/9991/16069/12)

за позовом Приватного акціонерного товариства Фармацевтична фабрика «Віола»

до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Запоріжжя у Запорізькій області

про скасування податкових повідомлень-рішень,


В с т а н о в и в:


Державна податкова інспекція у Жовтневому районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби подала заяву про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 25.06.2012 року у справі № 2а-7939/10/0870.

Відповідно до статті 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про перегляд Верховним Судом України мають бути додані, зокрема, копії заяви відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі та конкретні різні за змістом судові рішення, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах;

Заява Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби не відповідає зазначеним вимогам, оскільки на підтвердження наявності підстав для перегляду ухвали суду касаційної інстанції, заявником надано ухвалу Вищого адміністративного суду України від 12.07.2012 року у справі № 5/79/08-АП (К-38845/09), якою скасовані судові рішення у справі, а справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Отже, на вказану постанову Вищого адміністративного суду України не може бути здійснено посилання, як підставу, визначену в статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки зазначеним судовим рішенням не розв'язано спір по суті, а направлено справу на розгляд до суду першої інстанції.

Аналогічна позиція висловлена в пункті 5 Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 13.12.2010 року № 2 «Про судову практику застосування статей 235-240 Кодексу адміністративного судочинства».

Згідно частини 2 статті 2392 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач протягом трьох днів здійснює перевірку відповідності заяви вимогам цього Кодексу. У разі встановлення, що заяву подано без додержання вимог статей 239 та 239-1 цього Кодексу, заявник письмово повідомляється про недоліки заяви та строк, протягом якого він зобов'язаний їх усунути.

У зв'язку з наведеним заявнику необхідно усунути зазначені недоліки

поданої заяви у строк до 28.09.2012 року.

В разі невиконання вимог даної ухвали, заява буде повернута заявнику у відповідності до вимог частини 4 статті 239-2 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтею 239-2 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А л и в:


Повідомити Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби про вищенаведені недоліки та надати строк для їх усунення до 28.09.2012 року.



Суддя

Вищого адміністративного

суду України О. В. Муравйов










  • Номер:
  • Опис: інформація щодо виплати суддям вихідної допомоги при виході у відставку, ДСА України
  • Тип справи: Запит на інформацію
  • Номер справи:    
  • Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Муравйов О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.06.2019
  • Дата етапу: 27.06.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація