Судове рішення #24596520


Справа № 2а- 9401/12/2070

Україна

ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі


16 серпня 2012 р. м. Харків


Суддя Харківського окружного адміністративного суду Севастьяненко К.О., розглянувши адміністративний позов Заступника прокурора Фрунзенського району міста Харкова в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України у Фрунзенському районі міста Харкова до Приватного акціонерного товариства "Видавництво "Харків" Корпоративне підприємство ДАК "Укрвидавполіграфія" про стягнення заборгованості,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач, заступник прокурора Фрунзенського району міста Харкова в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України у Фрунзенському районі міста Харкова, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовною заявою, в якій просить суд стягнути з Приватного акціонерного товариства "Видавництво "Харків" Корпоративне підприємство ДАК "Укрвидавполіграфія" на користь Управління Пенсійного фонду України у Фрунзенському районі міста Харкова заборгованість по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за червень 2012 року в сумі 2411,52 грн.

Суд вважає, що позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 105, 106 КАС України, має розглядатися в порядку адміністративного судочинства, підсудна Харківському окружному адміністративному суду, перешкоди для відкриття провадження в цій адміністративній справі відсутні.

Керуючись ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України,-

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Заступника прокурора Фрунзенського району міста Харкова в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України у Фрунзенському районі міста Харкова до Приватного акціонерного товариства "Видавництво "Харків" Корпоративне підприємство ДАК "Укрвидавполіграфія" про стягнення заборгованості.

2. Запропонувати відповідачу в строк до 10.09.2012 р. надати письмові заперечення проти позову та докази в обґрунтування наданих заперечень.

3. Адміністративна справа розглядатиметься суддею одноособово.

4. Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

5. Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають права і обов'язки, визначені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.

6. Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя К.О. Севастьяненко






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація