ЧУГУЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 2036/3018/2012
2/2036/1349/2012
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
06 вересня 2012 року
Чугуївський міський суд Харківської області у складі:
головуючого - судді -Панаід І.В.,
за участю секретаря судового засідання - Левчук К.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа -ОСОБА_3 про зменшення розміру аліментів,-
Відповідно до ч. 1 ст. 218 ЦПК України, суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення.
В И Р І Ш И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа -ОСОБА_3 про зменшення розміру аліментів -залишити без задоволення.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Харківської області через Чугуївський міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя І.В. Панаід
- Номер: 2/2036/1349/2012
- Опис: зменьшення розміру аліментів
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2036/3018/2012
- Суд: Чугуївський міський суд Харківської області
- Суддя: Панаід І. В.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.07.2012
- Дата етапу: 20.09.2012