АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22ц-1333/ 2007 Головуючий по 1-й інстанції
КузінаЖ.В. Суддя-доповідач Прядкіна О.В.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 травня 2007 року м. Полтава
Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Полтавської області у складі
Головуючого -судді Прядкіної О.В. Суддів Дряниці Ю.В., Чернова СІ. При секретарі Лимар О.М.
З участю
Позивача ОСОБА_1.
представників відповідача ОСОБА_2., ОСОБА_3.
третьої особи ОСОБА_4.
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1
на рішення Київського районного суду м. Полтави Полтавської області від 10 квітня 2007р.
по справі за позовом ОСОБА_1 до ВАТ»Полтавагаз» про визнання дій незаконними, усунення перешкод в користування газом та стягнення моральної шкоди
судова колегія, заслухавши доповідь судді-доповідача апеляційного суду Прядкіної О.В., -
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням Київського районного суду м. Полтави Полтавської області від 10 квітня 2007р. в задоволенні позовних вимог ОСОБА_1. відмовлено.
Рішення суду оскаржене ОСОБА_1. , який в апеляційній скарзі просить його скасувати, ухваливши нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги. Посилається на те, що суд неповно з»ясував обставини справи.
-2-
Колегія судців, перевіривши справу в межах заявлених вимог і апеляційного оскарження, приходить до висновку про відмову в задоволенні апеляційної скарги з таких підстав:
Відповідно до ст. 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Судом першої інстанції вірно встановлено і це вбачається з матеріалів справи, що позивач мешкає в АДРЕСА_1, який не введений в експлуатацію, однак будинок підключений до газопостачання.
Як вбачається з акту від 13.12.2006р. про порушення абонентом користування природним газом, в будинковолодінні ОСОБА_1. встановлено, що на вводі в будинок перед вузлом обліку (лічильником) у стіні будинку виявлено врізку сталевої трубою діаметром 1/2 дюйма, яка виведена на горище будинку та має пробковий кран 1/2 дюйма. Також встановлено, що даний кран має різьбу, яка від тривалого користування має блискучий вигляд, пщ, на думку членів комісії, свідчить про використання цього пробкового крану з метою несанкціонованого відбору газу(а.с. 47). У зв»язку з зазначеними порушеннями та на підставі п.6-7, 30-31 «Правил надавання населенню послуг з газопостачання», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 2246 від 09.12.1999р., працівники Диканьського управління по експлуатації газового господарства провели припинення газопостачання.
Зазначений акт позивачем не спростований та не оскаржувався і є чинним.
Крім того, згідно п.9 «Правил надавання населенню послуг з газопостачання» відновлення газопостачання здійснюється після усунення порушень, сплати споживачем боргу та відшкодування збитків, завданих його неправомірними діями.
За таких обставин, місцевий суд вірно відмовив в задоволенні позовних вимог.
Інші доводи апеляційної скарги не спростовують рішення суду.
Встановивши такі обставини, суд першої інстанції постановив рішення з дотриманням норм матеріального та процесуального закону.
Керуючись ст. ст. 303, 307, 308, 315 ЦПК України, колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення, а рішення місцевого Київського районного суду м. Полтави Полтавської області від 10 квітня 2007р. -без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців.