ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
27.06.06р. |
|
Справа № АП37/3479-06 |
Суддя Кеся Н.Б., розглянувши матеріали
за позовом Дніпродзержинського міжрайонного природоохоронного прокурора, м.Дніпродзержинська в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради, м.Дніпродзержинськ
до Приватного підприємства "Лабірінт", м. Дніпродзержинськ
Третя особа:Державна податкова інспекція у м.Дніпродзержинську
про стягнення заборгованості в сумі 70856,87 грн.ВСТАНОВИВ:
Дніпродзержинський міжрайонний природоохоронний прокурор, м.Дніпродзержинська в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради звернувся з позовом до приватного підприємства "Лабірінт", третя особа: Державна податкова інспекція у м.Дніпродзержинську і просить суд стягнути заборгованість по платі за землю в сумі 70856,87 грн.
Ухвалою суду від 09.06.06р. позивача було зобов'язано усунути в строк до 26.06.06р. недоліки позовної заяви, а саме: надати копію позовної заяви та додатків до неї, викласти обставини про фактичне користування відповідачем спірною ділянкою, обставини щодо наявності у відповідача правовстановчих документів, які підтверджують його право користування земельною ділянкою.
Позивачем ухвалу суду не виконано, а саме : не надано копії позовної заяви та додатків до неї, не викладено обставини про фактичне користування відповідачем спірною ділянкою, обставини щодо наявності у відповідача правовстановчих документів, які підтверджують його право користування земельною ділянкою, що за приписом п.1 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для повернення позовної заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст. 106, ч. 3 ст. 108, ст. 165, ч. ч. 4-6 ст. 186, 254, п. 6 Розділу VІІ Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву і додані до неї матеріали.
Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у порядку та строки, встановлені ч. ч. 4-6 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
Суддя |
|
Н.Б. Кеся |
Згiдно з оригіналом |
|
|
Помічник судді |
С.Ю.Боговенко |
|