Судове рішення #24508213


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

03.09.12р. Справа № 31/287-10

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Кривбасасфальт" про надання відстрочки виконання рішення

у справі

За позовом Публічного акціонерного товариства "Сведбанк" в особі Криворізького відділення, м. Кривий Ріг

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кривбасасфальт", с. Мар'янівка, Криворізький район, Дніпропетровська область

про стягнення заборгованості

Суддя Єременко А.В.

СУТЬ СПОРУ:

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 24.01.12р. замінено відповідача у справі №31/287-10 - Товариство з обмеженою відповідальністю "Асфальт ЛТД" на Товариство з обмеженою відповідальністю "Кривбасасфальт"; стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «Кривбасасфальт»на користь Публічного акціонерного товариства «Сведбанк»в особі Криворізького відділення 15 018 306,00 грн. заборгованості за кредитом; 3 687 337,77 грн. заборгованості по сплаті процентів; 91 225,71 грн. пені та судові витрати по справі.

07.02.12р. на виконання вказаного рішення від 24.01.12р. у справі №31/287-10 господарським судом Дніпропетровської області видано наказ про примусове виконання.

31.08.12р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Кривбасасфальт", згідно якої заявник просить відстрочити до 31.12.2013р. виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області по справі №31/287-10 за позовом Публічного акціонерного товариства "Сведбанк" в особі Криворізького відділення АТ "Сведбанк" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кривбасасфальт" про стягнення 15018306,00 грн. заборгованості за кредитом; 3687337,77 грн. заборгованості по сплаті процентів; 91225,71 грн. пені; 25500,00 грн. витрат по оплаті державного мита; 236,00 грн. витрат з іфнормаційно-технічного забезпечення судового процесу.

Розглянувши заяву ТОВ "Кривбасасфальт" про відстрочку виконання рішення суду, господарський суд встановив, що заява підлягає поверненню без розгляду з наступних підстав:

- у заяві не вказано повного найменування сторін, їх поштових адрес (у заяві не вказано найменування та місцезнаходження стягувача (позивача у справі));

- не подано доказів надсилання відповідачеві копії заяви і доданих до неї документів (згідно ч.1 ст. 56 Господарського процесуального кодексу України позивач, прокурор чи його заступник зобов'язані при поданні позову надіслати сторонам копії позовної заяви та доданих до неї документів відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб листом з описом вкладення. Між тим, до заяви не додано відповідних доказів про направлення заяви та доданих до неї документів стягувачу (позивачу у справі)).

В абзаці другому пункту 3 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 26.12.2003 № 14 "Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження" зазначено, що у разі відсутності спеціальної норми щодо вирішення певних питань, які виникають при розгляді скарг на дії або бездіяльність посадових осіб державної виконавчої служби, до заяв (скарг, подань) учасників виконавчого провадження мають застосовуватися, зокрема, положення ГПК, якими врегульовано аналогічні питання, в тому числі розділу ІХ ГПК (у якому вміщено статтю 63 цього Кодексу).

Господарський суд звертає увагу заявника на те, що після виправлення допущених порушень заяви, у разі повторного звернення, заява буде прийнята господарським судом Дніпропетровської області до розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 63, 86, 121 Господарського процесуального кодексу, -

УХВАЛИВ:

Повернути заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Кривбасасфальт" про надання відстрочки виконання рішення суду - без розгляду.


Суддя А.В. Єременко


  • Номер:
  • Опис: стягнення суми боргу за кредитом в розмірі 15018306грн., заборгованості з процентів в розмірі 3687337грн.77коп., пені, нарахованої за порушення строків сплати кредиту, в розмірі 55171грн.21коп., пені, нарахованої за порушення строків сплати процентів, в р
  • Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
  • Номер справи: 31/287-10     
  • Суд: Центральний апеляційний господарський суд
  • Суддя: Єременко Анна Валеріївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.06.2020
  • Дата етапу: 22.06.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація