Судове рішення #2446732
НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

03 жовтня 2007 року                           справа № 2-1713/07       м.  Нововолинськ

Нововолинський міський суд Волинської області в складі:

головуючого                                 Антонюк К.І.

при секретарі                                Дячук С. Л.

з участю позивачки        ОСОБА_1

відповідача                                    ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Нововолинську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,  - суд,

 

встановив:

 

13 вересня 2007 року ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1. Вимоги обґрунтовує тим,  що з відповідачем перебуває в зареєстрованому шлюбі,  однак на даний час в суді знаходиться справа про розірвання шлюбу. Від шлюбу мають дочку ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1. Тривалий час з відповідачем не підтримують подружніх стосунків,  проживають окремо,  не ведуть спільного господарства. Відповідач не надає матеріальної допомоги і не допомагає в утриманні дочки. Просить суд стягувати на її користь на утримання дочки аліменти в розмірі 1/4 частини його заробітку,  починаючи з дня подачі заяви і до повноліття дитини.

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позов підтримала в повному об'ємі,  просить стягувати з відповідача в її користь на утримання неповнолітньої дочки Анни аліменти в розмірі 1/4 частини його доходу щомісячно,  починаючи з дня подачі заяви і до досягнення дитиною повноліття.

Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні позовні вимоги визнав повністю,  не заперечує в стягненні аліментів в розмірі 1/4 частини його доходів.

В судовому засіданні встановлено,  що відповідач ОСОБА_2 не бере участі в утриманні своєї неповнолітньої дочки,  не виконує в добровільному порядку обов'язки по її утриманні,  має можливість надавати матеріальну допомогу позивачці,  тому з нього слід стягувати аліменти на дитину в розмірі 1/4 частини його доходу,  заробітку,  але не менше,  ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  з дня звернення і до повноліття дитини.

Згідно  ст.  180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати

 

дитину до досягнення нею повноліття.

Враховуючи,  що визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права,  свободи чи інтереси інших осіб,  та наявність законних підстав для стягнення аліментів,  суд позов задовольняє.

Допустити негайне виконання рішення у межах суми платежу аліментів за один місяць.

Керуючись  ст.  ст.  130,  ч. 4  ст.  174,  213,  214,  215 ЦПК України,  на підставі  ст.   ст. 180,  181,  182,  183,  191 Сімейного кодексу України,  - суд,

 

вирішив:

 

Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2,  1980 року народження,  уродженця м. Нововолинська,  в користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  аліменти в розмірі 1/4 частини його доходу,  заробітку,  але не менше,  ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  починаючи з 13 вересня 2007 року до повноліття дитини.

Від сплати судового збору ОСОБА_2 звільнити,  оскільки він являється інвалідом II групи.

Стягнути з ОСОБА_2 7 (сім) грн. 50 коп. витрат за інформаційно-технічне забезпечення в користь Нововолинського міського суду Волинської області.

Рішення суду набуває законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана у строк,  встановлений статтею 294 ЦПК України,  рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення,  якщо його не скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація