Справа № 3 - 2272/08
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
про накладення адміністративного стягнення
3 липня 2008 року м. Монастирище
Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської області Ротаєнко Д.С., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 , непрацюючого, жителя АДРЕСА_1
за ст. 124 КУпАП
в с т а н о в и в:
14 червня 2008 року ОСОБА_1 о 13 годині 20 хвилин в с. Леськово по вул. Садова, керуючи автомобілем «ВАЗ 2115» д. н. НОМЕР_1 заднім ходом не переконався, що це буде безпечно, здійснив наїзд на огорожу, в результаті чого автомобіль отримав механічні пошкодження, чим порушив п. 10.1 ПДР України та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.
Права адміністративному відповідальному відповідно до ст. 268 КУпАП- роз"яснено.
Правопорушник винним себе в суді визнав.
Вина правопорушника в суді повністю доведена наявними у справі матеріалами, в його діях є склад правопорушення, передбачений ст. 124 КУпАП.
Враховуючи особу правопорушника, пом"якшуючі та об"тяжуючі обставини, суд вважає за необхідне обрати покарання у вигляді штрафу.
Керуючись ст. 124, ст. ст. 283, 284 КУпАП, суд
п о с т а н о в и в:
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 (одного) неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить 17 (сімнадцять) грн.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя Ротаєнко Д.С.