Справа № 2-224/07 р.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 вересня 2007 року Демидівський районний суд
Рівненської області
Суддя А.С.Лободзінський, розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Відповідно до ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи. Однак, ОСОБА_1 при подачі заяви судовий збір та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи не оплатила. .
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що при подачі позовної заяви не оплачено судовий збір чи витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, про залишення заяви без руху і надає позивачу строк для усунення недоліків.
На підставі наведеного, керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишити без руху і надати позивачці строк для усунення недоліків до 12 жовтня 2007 року.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може
бути подано протягом п"яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна
скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви
про апеляційне оскарження.
- Номер: 6/690/4/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-224/07
- Суд: Ватутінський міський суд Черкаської області
- Суддя: Лободзінський А.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.02.2020
- Дата етапу: 20.02.2020