Судове рішення #2435294
Справа №2-1498/07 p

Справа №2-1498/07 p.

РІШЕННЯ ім"ям України

21 серпня 2007 року. Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючого - судці Панасюка С.П.,

при секретарі: Лисовець В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовною заявою про стягнення аліментів, посилаючись на те, що з відповідачем перебуває у шлюбі, який зареєстровано 08 липня 2006 року відділом РАЦС Фастівського міськрайонного управління юстиції Київської області, актовий запис № 223. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 Позивач зазначила, що з відповідачем життя не склалось, проживають окремо, він ніякої матеріальної допомоги на утримання дитини та на її утримання не надає, вона в даний час знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку, тому просить стягнути аліменти в розмірі 1/4 частини заробітку відповідача щомісячно на утримання дитини та 1/4 частину заробітку на її утримання.

В судовому засіданні позивач вимоги підтримала, пославшись на вищевказані обставини.

Відповідач позов визнав.

Суд вислухавши пояснення сторін, дослідивши докази, дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі, від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 Відповідач є батьком дитини, що підтверджується свідоцтвом про народження дитини. Добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини та дружини відповідач не надає, позивач в даний час знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку. Позивач просить стягнути аліменти на утримання дитини в розмірі 1А частини від заробітку та 1А частину заробітку на її утримання.

Відповідно до ст.180 СК України, батьки зобов"язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.

Згідно ст.183 СК України, частка від заробітку батька (матері) яка буде стягуватися як аліменти на дітей, визначається судом.

Відповідно до ч.2 ст.84 СК України дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Суд погоджується з вимогою позивача щодо стягнення аліментів у частковому відношенні до заробітку і вважає необхідним стягнути аліменти в розмірі 1/4 частини заробітку на утримання дитини та в розмірі 1/4 частини заробітку на утримання позивача до досягнення дитиною трьох років.

Також суд вважає необхідним допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів відповідно до ст.367 ЦПК України.

Керуючись ст.ст.844.2, 180, 182, 183 СК України, ст.ст.10, 11, 60, 209, 212-215, 367 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця: м.Припять Київської області, проживаючого: АДРЕСА_1, непрацюючого, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3,  проживаючої:  АДРЕСА_2,  аліменти  на утримання

 

2

доньки ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини зі всіх видів заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно починаючи з 06 серпня 2007 року і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця: м.Припять Київської області, проживаючого: АДРЕСА_1, непрацюючого, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючої: АДРЕСА_4, аліменти на її утримання, як зайнятої доглядом за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку, в розмірі '/» частини зі всіх видів заробітку щомісячно, починаючи з 06 серпня 2007 року і до 29 березня 2010 року.

Стягнути з відповідача в доход держави держмито в сумі 51 гривня.

Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів на утримання дитини.

Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду Київської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення та апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація