Судове рішення #2434639
Справа№2-1104 2007 р

Справа№2-1104 2007 р.

РІШЕННЯ

Іменем України

3 вересня 2007 р.                ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД Вінницької області

в складі:    головуючого судді                           Люлько В.В.

при секретарі                                                      Печарчук Ю.І.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до Журавлівської сільської ради про визнання права власності,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. звернувся в суд з позовом до Журавлівської ради про визнання права власності мотивуючи свої вимоги тим, що 31.01.2005 його мати ОСОБА_2 зробила заповітне розпорядження, яким усе своє майно, яке буде їй належати і на що вона буде мати право, після її смерті заповіла йому. ІНФОРМАЦІЯ_1 року його мати ОСОБА_2 померла і після її смерті відкрилася спадщина за заповітом, яка складається із: - земельної ділянки площею 2,1646га, розташованої на території Журавлівської сільської ради відповідно до державного акту на право приватної вланості на землю серії ВН №214052, виданого 20.02.2003 року Тульчинською РДА; - майнового паю члена КСП СТОВ «Прогрес» відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена КСП серії ВІXXII №002658, виданого Журавлівською сільською радою 13 грудня 2001 року; - грошових коштів з усіма компенсаціями та нарахуваннями, які зберігаються в Ощадному банку України в філії №203/026 на рахунку НОМЕР_1.

На момент смерті матері він проживав разом з нею в одному будинку. Після смерті матері він захворіві по цій причині не подав в нотаріальну контору заяву про прийняття ним спадщини. Тому коли він звернувся в даний час в нотаріальну контору з метою оформлення права власності на спадкове майно, йому було відмовлено через пропущення строку подачі заяви про прийняття спадщини. Однак він має всі підстави для звернення до суду за визнанням за собою права власності на спадкове майно.

В судовому засіданні позивач просить суд позов задоволити.

Відповідач  в судове засідання не з'явився, але надав суду заяву, що не заперечує проти задоволення позову.

Заслухавши пояснення позивача, оглянувши матеріали справи, суд вважає, що позов слід задоволити.

Іншого в судовому засіданні не встановлено.

За таких обставин суд з метою правильного та швидкого вирішення справи, вважає за правильне розглянути справу та ухвалити рішення у попередньому судовому засіданні.

На   підставі    викладеного,    керуючись    ст.328,    392    ЦК    України,    ст..    ст.. 10,14,15,60,213-215 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

 

2

Позов задоволити.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на спадкове майно, яке залишилося після смерті його матері - ОСОБА_2, що померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року, а саме на: - земельної ділянки площею 2,1646га, розташованої на території Журавлівської сільської ради відповідно до державного акту на право приватної вланості на землю серії ВН №214052, виданого 20.02.2003 року Тульчинською РДА; - майнового паю члена КСП СТОВ «Прогрес» відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена КСП серії ВІXXII №002658, виданого Журавлівською сільською радою 13 грудня 2001 року; - грошових коштів з усіма компенсаціями та нарахуваннями, які зберігаються в Ощадному банку України в філії №203/026 на рахунку НОМЕР_1.

Зобов"язати  відділ  земельних  ресурсів  та  Ощадбанк     провести  відповідні реєстраційні дії.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація