Справа № 2- 926/08
2008 рік
Рішення
іменем України
26 червня 2008 року
Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі:
головуючого: судді Сеника Р.П.
при секретарі: Русин Н.С.
з участю позивачки ОСОБА_1
з участю відповідача: ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Володимир-Волинський цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,-
встановив:
Позивачка ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 , в якому просить щлюб між ними розірвати.
В обгрунтування своїх позовних вимог позивачка зазначила, щ між нею та відповідачем 15 жовтня 2000 року був укладений шлюб, який зареєстрований Володимир-Волинським міським відділом реєстрації актів цивільного стану Волинської області, про що зроблено актовий запис № 203. Від цього шлюбу мають неповнолітню дитину, дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.
Шлюб з відповідачем не склався через несумісність характерів, різних поглядів на спільне життя, життєві проблеми та ведення спільного господарства. Між ними відсутнє взаєморозуміння. Сімейні стосунки не підтримують, близько шести місяців разом не проживають.
Під час попереднього судового засідання позивачка ОСОБА_1 позов підтримала та просить його задовольнити, просить суд не надавати терміну для примирення, про що подала відповідну заяву.
Відповідач ОСОБА_2 позов визнав, суду пояснив, що подальше збереження шлюбу не можливе, просить шлюб розірвати, не вживати заходів щодо його подальшого збереження, про що подав відповідну заяву.
Вислухавши пояснення сторін, роз'яснивши наслідки прийняття заяви про визнання позову, перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заяву про визнання позову слід прийняти, оскільки вона не суперечить закону та не порушує права інших осіб, а позов задовольнити.
Відповідно до п. 2 ст. 104 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання.
Відповідно до 2 ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що має істотне значення.
Таким чином, суд вважає, що шлюб між сторонами слід розірвати, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам, інтересам їхньої неповнолітньої дочки, ОСОБА_3та суперечити моральним засадам суспільства.
Витрати по реєстрації розірвання шлюбу покласти на відповідача.
Враховуючи викладене, на підставі ст.ст. 104 ч. 2, 112 ч. 2 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 10, 60, 88, 130, 174, 214, 215 ЦПК України, суд -
вирішив:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, який зареєстрований 15 жовтня 2000 року Володимир-Волинським міським відділом реєстрації актів цивільного стану, Волинської області, актовий запис №203 - розірвати
Дитину, дочку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, залишити з матір'ю, ОСОБА_1.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2в користь держави державне мито в розмірі 17 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_1від сплати звільнити.
На рішення може бути подана до апеляційного суду Волинської області через Володимир-Волинський міський суд заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення та апеляційна скарг - протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий: Р.П. Сеник