Судове рішення #2430885
Справа №3-1917/2008р

                                                                                             Справа №3-1917/2008р.

 

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

І  М  Е  Н  Е  М      У  К  Р  А  Ї  Н  И

 

 

10  червня  2008 року  Суддя  Бобровицького  районного  суду  Чернігівської області  Єременко С.В. при секретарі Приходько Т.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від Ніжинського ВДАІ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя АДРЕСА_1, не працюючого,

за ст. 122 ч. 2 КУпАП,

 

в  с  т  а  н  о  в  и  в  :

 

      ОСОБА_1 17.05.2008 р. біля 13 год. 15 хв. в м. Ніжин по вул. Ботюка, керуючи автомобілем ВАЗ-04, номерний знакНОМЕР_1, порушив вимогу дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено», рухався в зоні діючого знаку,чим порушив п. 8.1 ПДР України.

       Правопорушник в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений /а.с. 3/, однак його вина у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 2 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення /а.с. 2/.

       Дослідивши матеріали справи, враховуючи характер правопорушення, суд вважає необхідним притягнути правопорушника до адміністративної відповідальності та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.       

        На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122 ч. 2, 283, 284, 285 КУпАП, суд, -

 

п  о  с  т  а  н  о  в  и  в  :

 

      ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню за ст. 122 ч. 2 КУпАП у вигляді штрафу в доход держави в розмірі 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян в сумі  8 /вісім/ грн. 50 коп.

       Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

 

 

                                               Суддя:

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація