Судове рішення #2430342
Бершадський районний суд Вінницької області

 

 

Бершадський районний суд Вінницької області

СУДОВИЙ НАКАЗ                                                        

                                                              

 16  липня   2008  року                                                                        № 2-н-87/2008                

         Суддя Бершадського районного суду Вінницької області Зайцев М.П.,        

         розглянувши заяву ВАТ «Укртелеком» в особі центру електрозв'язку № 7 (смт. Тростянець) Вінницької області ВАТ «Укртелеком»   про видачу судового наказу  за  вимогою про стягнення  з ОСОБА_1104  грн. 26 коп.  боргу за послуги електрозв»язку

         Відповідно до ст. 1166  ЦК України   майнова шкода завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим правам фізичної або юридичної особи,  а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

         Керуючись ст.ст. 96, 102, 103  ЦПК України, ст. 1166 ЦК України,                           

                                                         

                                                        н а к а з у ю  :

        Стягнути  з ОСОБА_1, який  проживає за адресою:АДРЕСА_1 на користь ВАТ «Укртелеком» в особі центру електрозв'язку № 7 (смт. Тростянець) Вінницької області ВАТ «Укртелеком»,  юридична адреса: Вінницька область смт. Тростянець, вул. Леніна, 47,  індекс 24300  (р/р 260027412 ВОД ВАТ «Райффайзен банк «Аваль» м. Вінниця МФО 302247 код 01182204)   боргу за послуги електрозв'язку в розмірі 104 грн. 26 коп. 

       Стягнути  з  ОСОБА_1на користь ВАТ «Укртелеком» в особі центру електрозв'язку № 7 (смт. Тростянець) Вінницької області ВАТ «Укртелеком»     державне мито  в  розмірі 25  грн. 50  коп. та 15 грн.   витрат на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

        Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

        Згідно зі ст. 104 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право в разі заперечення проти вимог  стягувача протягом 10 днів з дня отримання судового наказу подати  заяву  про  його скасування.

        Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних  про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

       Заява боржника про скасування судового наказу,  що подана у встановлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ.

СУДДЯ :     ____________________________                                      М.П. Зайцев

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація