Справа №3-1366/2008р.
П О С Т А Н О В А
14 квітня 2008 року Суддя Бобровицького районного суду Чернігівської області Єременко С.В. при секретарі Гайдук В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Бобровицького ВДАІ (підпорядкованого УДАІ) при УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,
за ст. 122 ч. 1 КУпАП,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1. 14.01.2008 р. біля 14 год. 00 хв. в м. Бобровиця по вул. Незалежності, керуючи автомобілем ВАЗ-2106, номерний знак НОМЕР_1, здійснив обгін транспортного засобу на перехресті, чим порушив п. 14.6 ПДР України.
Правопорушник в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений /а.с. 3/, однак його вина у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення /а.с. 2/.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи характер правопорушення, суд вважає необхідним притягнути правопорушника до адміністративної відповідальності та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122 ч. 1, 283, 284 КУпАП, суд, -
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в доход держави в розмірі одного неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 17 /сімнадцять/ грн.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя: