Судове рішення #24258657

Справа № 221/4083/2012

П О С Т А Н О В А


09.08.2012 року м. Вінниця


Суддя Староміського районного суду м. Вінниці Чернюк І.В. при секретарі Важинській М.П. за участю прокурора Гоменюка О.В., представника КВІ Крутоус Т.І., розглянувши подання інспектора Староміського РП Вінницького МРВ КВІ УДДПВП України у Вінницькій області лейтенанта внутрішньої служби Власової А.В. про вирішення питання, пов'язаного з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення:

ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Вінниці, українця, громадянина України, непрацюючого,


В С Т А Н О В И В:


Інспектор Староміського РП Вінницького МРВ КВІ УДДПВП України у Вінницькій області лейтенант внутрішньої служби Власова А.В. звернулася до суду з поданням про вирішення питання, пов'язаного з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення стосовно ОСОБА_4. Подання мотивовано тим, що 20.07.2012 року на виконання до Староміського РП Вінницького МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області надійшла постанова Староміського районного суду м. Вінниці від 21.06.2012 року стосовно ОСОБА_4 Інспектор звертає увагу суду на те, що правопорушник в АДРЕСА_1 не проживає, а проживає тиа зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2, що підтверджується поясненнями ОСОБА_4 У зв'язку з вище викладеними обставинами просить направити на виконання постанову Староміського районного суду м. Вінниці від 21.06.2012 року до Вінницького МРВ КВІ.

В судовому засіданні представник Староміської КВІ подання підтримала.

В судовому засіданні ОСОБА_4 не заперечував щодо направлення постанови на виконання до Вінницького МРВ КВІ.

Прокурор при вирішенні подання покладався на думку суду.

Заслухавши пояснення представника Староміської КВІ, ОСОБА_4., думку прокурора, дослідивши матеріали подання, суд дійшов до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

21.06.2012 року постановою Староміського районного суду м. Вінниці визнано винного ОСОБА_4 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП та застосовано до нього адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на два роки.

Відповідно до ст. 304 КУпАП України питання, пов'язані з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення, вирішується органом (посадовою особою), який виніс постанову.

З пояснень ОСОБА_4 вбачається, що він проживає за адресою АДРЕСА_2, а за адресою: АДРЕСА_1 проживає його сестра. Просить направити вищевказану постанову на виконання за територіально. Вищевказані обставини також підтверджуються рапортом ДІМ Староміського РВ від 23.07.2012 року та відміткою у паспорті серії № АВ 965721 від 18.10.2011 року.

Враховуючи вище викладене, суд вважає за доцільним, постанову Староміського районного суду м. Вінниці від 21.06.2012 року направити на виконання до Вінницького МРВ КВІ.

Керуючись ст. 304 КУпАП, -


П О С Т А Н О В И В:


Подання інспектора Староміського РП Вінницького МРВ КВІ УДДПВП України у Вінницькій області лейтенанта внутрішньої служби Власової А.В. про вирішення питання, пов'язаного з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення -задовольнити.

Постанову Староміського районного суду м. Вінниці від 21.06.2012 року направити на виконання до Вінницького МРВ КВІ.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області через Староміський районний суд м. Вінниці протягом десяти днів з дня її винесення.



Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація