Судове рішення #24235499


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА


09.08.12р. Справа № 5/5005/6375/2012

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Медхауз - Україна", м. Дніпропетровськ

до відповідача - 1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Гамма - Медіка", м. Дніпропетровськ

до відповідача - 2: Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтернет Інвест", м. Київ

про визнання передачі прав на доменне ім'я недійсним та зобов'язання вчинити дії

Суддя Крижний О.М.


Представники:

Від позивача: Ставицька О.О., довіреність від 13.07.2012 року, представник

Від відповідача - 1: Швачко І.І., довіреність від 17.07.2012 року, представник

Від відповідача - 2: не з'явився


СУТЬ СПОРУ:


Товариство з обмеженою відповідальністю "Медхауз-Україна" звернулося до господарського суду з позовом до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Гамма-Медика", відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтернет Інвест" про:

- визнання недійсною передачу прав на доменне ім'я medhouse.com.ua від Товариства з обмеженою відповідальністю "Медхауз-Україна" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Гамма-Медика";

- зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтернет Інвест" скасувати передачу прав на домену medhouse.com.ua від ТОВ "Медхауз-Україна" до ТОВ "Гамма-Медика";

- поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю "Медхауз-Україна" права на доменне ім'я medhouse.com.ua;

- стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Гамма-Медика" судових витрат.

Позовні вимоги мотивовані незаконною передачею права на доменне ім'я medhouse.com.ua іншому реєстранту - ТОВ "Гамма-Медика". Підставою для передачі прав на доменне ім'я medhouse.com.ua стала заява за підписом директора ТОВ "Медхауз-Україна" ОСОБА_3 від 13.02.2012 року за вих.10, який на момент підписання названої заяви був звільнений з посади директора, що підтверджується наказом №17-к від 10.02.2012 року про припинення трудового договору та звільнення з посади. Крім того, позивач зазначає, що зразок підпису ОСОБА_3 значно різниться із підписом у заяві про передачу прав на доменне ім'я. Адмініструванням та обслуговуванням доменного імені medhouse.com.ua з моменту його реєстрації та призначення керівництва ТОВ „Медхауз-Україна" займався ОСОБА_4, який мав доступ до логіна та пароля входу на сайт, який також мав доступ до печатки товариства. На початку лютого 2012 року ОСОБА_4 за рішенням керівництва був відсторонений від здійснення функцій Адміністрування та обслуговування доменного імені medhouse.com.ua, у зв'язку з чим, позивач вважає, що печатка могла бути поставлена ОСОБА_4 в період його відсторонення від виконання функцій обслуговування домену. Таким чином, позивач вважає, що в результаті незаконних дій відповідача -1, ТОВ „Гамма-Медика", у вигляді подання заяви про передачу прав на доменне ім'я із незаконним використанням печатки позивача та підроблення підпису директора, ТОВ "Інтернет Інвест" здійснило передачу прав на доменне ім'я medhouse.com.ua до ТОВ «Гамма-Медика», чим відповідачі порушили та продовжують порушувати права позивача. Вину відповідача-2, позивач вбачає в тому, що останній не пересвідчився у повноваженнях директора ТОВ „Медхауз-Україна" на підписання відповідної заяви.

Представник відповідача-1 заявив клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку із неможливістю виконати вимоги ухвали суду від 26.07.2012 року, оскільки необхідний додатковий час на збір витребуваних судом документів.

Представник відповідача-2 у судове засідання не з'явився, відзиву на позов не подав.

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців місцезнаходженням Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтернет Інвест" є: 01103, м. Київ, Печерський район, Залізничне шосе, будинок, 47.

У зв'язку з неявкою в судове засідання представника відповідача-2, у зв'язку із необхідністю належного повідомлення відповідача-2 про дату розгляду справи, зважаючи на клопотання відповідача-1, необхідністю витребувати додаткові докази, розгляд справи підлягає відкладенню.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:


Розгляд справи відкласти в судове засідання на 22 серпня 2012 року о 11год. 45хв.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 36 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.

До засідання подати:

Позивачу:

- направити на адресу відповідача-2 (Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтернет Інвест" - 01103, м. Київ, Печерський район, Залізничне шосе, будинок, 47) копію позовної заяви з додатками, надати суду докази такого направлення;

- документи, що підтверджують виникнення прав на доменне ім'я medhouse.com.ua та користування ним;

- документи, що підтверджують наявність відносин з ТОВ "Інтернет Інвест" стосовно реєстрації, адміністрування та обслуговування доменного імені medhouse.com.ua;

- документи про отримання печаток від ОСОБА_3 після закінчення його повноважень;

Відповідачу-1:

- письмовий відзив на позовну заяву, оформлений відповідно до вимог ст. 59 ГПК України, докази в його обґрунтування;

- документи на підтвердження підстав отримання прав та докази правомірності володіння доменним ім'ям medhouse.com.ua.

Відповідачу-2:

- письмовий відзив на позовну заяву, оформлений відповідно до вимог ст. 59 ГПК України, докази в його обґрунтування;

- документи, що підтверджують наявність відносин з Товариством з обмеженою відповідальністю "Медхауз - Україна" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Гамма - Медика";

- оригінал заяви про передачу прав на доменне ім'я medhouse.com.ua № 10 від 13.02.2012 року - для огляду суду і завірену копію для долучення до матеріалів справи, інші документи, на підставі яких відбулась передача прав на доменне і'мя;

- листування з Товариством з обмеженою відповідальністю "Медхауз - Україна" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Гамма - Медика" відносно реєстрації, адміністрування та обслуговування доменного імені medhouse.com.ua.

У разі неможливості подання документів, що витребувані судом -надати обґрунтовані письмові пояснення.

Явку у судове засідання повноважних представників учасників судового процесу визнати обов'язковою.


Суддя О.М. Крижний




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація