Судове рішення #24221585

06.08.2012



Справа №212/10781/2012


СУДОВИЙ НАКАЗ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06.08.2012 року м. Вінниця


Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Король О.П., розглянувши заяву ДП «Теплокомуненерго МАЯК»ВАТ «МАЯК»про видачу судового наказу, що ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі, за участю:

Стягувач: ДП «Теплокомуненерго МАЯК»ВАТ «МАЯК», що знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145, р/р 26004058800600, в АКІБ «Укрсиббанк»в м. Вінниці, МФО 351005, інд. №231105202281, ЗКПО 23110524;

Боржники: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, що проживають: АДРЕСА_1;


ВСТАНОВИВ:


В Ленінський районний суд м. Вінниці звернулось ДП «Теплокомуненерго МАЯК»ВАТ «МАЯК»із заявою про стягнення коштів за спожиті послуги теплопостачання з урахуванням 3% річних та індексу інфляції в порядку наказного провадження, а саме стягнення боргу в сумі 832,69 грн., та витрат по сплаті судового збору в розмірі 107,30 грн.

ДП «Теплокомуненерго МАЯК»ВАТ «МАЯК»надає населенню послуги теплопостачання. Помешкання, де проживають боржники, забезпечується послугами, які надаються стягувачем.

Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться, статтею 525 ЦК України одностороння відмова від зобов`язання не допускається.

Згідно ст. 68 ЖК України наймач зобов`язаний своєчасно вносити плату за комунальні послуги, статтею 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»визначено, що споживач зобов`язаний сплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Статтею 625 ЦК України передбачено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також 3% річних від простроченої суми.

У порушення норм закону та умов договору боржники свої зобов'язання належним чином не виконали, в зв`язку з чим мають заборгованість перед стягувачем.

Таким чином, з боржників на користь стягувача підлягають стягненню заборговані кошти за спожиті послуги централізованого теплопостачання з урахуванням 3% річних та індексу інфляції в сумі 832,69 грн., та витрати по сплаті судового збору в розмірі 107,30 грн.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 525, 526, 625 ЦК України, ст.ст. 95-103 ЦПК України, -

ВИРШІИВ:


Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, що проживають: АДРЕСА_1, на користь ДП «Теплокомуненерго МАЯК»ВАТ «МАЯК», що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145, р/р 26004058800600, в АКІБ «Укрсиббанк»в м. Вінниці, МФО 351005, інд. №231105202281, ЗКПО 23110524, заборгованість за спожиті послуги теплопостачання в розмірі 832,69 грн., та витрати по сплаті судового збору в розмірі 107,30 грн.

В разі заперечення проти вимог стягувача боржники мають право протягом 10 днів з дня отримання судового наказу надати заяву про його скасування.


Строк пред'явлення до виконання судового наказу складає один рік з наступного дня після набрання ним законної сили.


Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація