Справа №22-ц/2190/2692/2012
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження у справі
03 серпня 2012 року м. Херсон
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області Вейтас І.В., розглянувши питання відкриття апеляційного провадження за апеляційними скаргами ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на рішення Каховського районного суду Херсонської області від 11 липня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визначення порядку користування та розпорядження земельною ділянкою, -
ВСТАНОВИЛА:
11 липня 2012 року Каховський районний суду Херсонської області ухвалив у зазначеній справі рішення, на яке у встановлений ЦПК строк ОСОБА_1 та ОСОБА_2 подали апеляційні скарги.
Форма та зміст апеляційних скарг відповідають вимогам, встановленим ст. 295 ЦПК України, передбачені законом вимоги щодо сплати судового збору дотримано, підстав для повернення скарг особам, що їх подали, залишення скарги без руху або повернення справи до суду першої інстанції не вбачається, перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.
Керуючись ст. 297 ЦПК України,
УХВАЛИЛА:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на рішення Каховського районного суду Херсонської області від 11 липня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визначення порядку користування та розпорядження земельною ділянкою.
Копію апеляційної скарги надіслати особам, які беруть участь у справі, встановити строк на подання заперечень на апеляційну скаргу до 17 серпня 2012 року за адресою місто Херсон, вул. 295 Стрілецької Дивізії, 1-а, з посиланням на номер справи № 22ц-2190/2692/2012
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: