Справа № 1-2609/870/12
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 серпня 2012 року Солом"янський районний суд м. Києва в складі:
судді Антипової І.Л.
при секретарі Глушковій О.О.
з участю прокурора Білошицького М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, з середньою-спеціальною освітою, не одруженого, не працюючого, зареєстрованого та мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1 раніше не судимого,-
за ч.1 ст. 185 КК України;
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 18.03.2010 році, приблизно о 11-00 годині, перебуваючи в роздягальні спортивного комплексу ЦСК після гри в футбол по вул. Стадіонній,10 в м. Києві, вирішив таємно викрасти чуже майно.
Реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на таємне викрадення чужого майна, ОСОБА_1 скориставшись відсутністю сторонніх осіб та тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав чуже майно, яке належить ОСОБА_2, а саме: сумку, яка матеріальної цінності не представляє, в якій знаходились мобільний телефон «Nokia 5630», вартістю 2 300 гривень з сім -картою «Utel», яка матеріальної цінності не представляє, на рахунку якої грошових коштів не було; мобільний телефон «Nokia 2610», вартістю 300 гривень з сім -картою «Київстар», яка матеріальної цінності не представляє, на рахунку якої грошових коштів не було; мобільний телефон «SAMSUNG U-900», вартістю 2300 гривень, в якому знаходилась карта пам'яті на 4 Гб, вартістю 100 гривень, сім-карта «МТС», яка матеріальної цінності не представляє, на рахунку якої грошових коштів не було.
Після чого, ОСОБА_1 оглянувши джинси, які знаходились на вішалці в роздягальні, з кишені яких таємно викрав чуже майно, яке належить ОСОБА_3, а саме мобільний телефон «Nokia 6300», вартістю 1390 гривень з сім-картою «Life», яка матеріальної цінності не представляє, на рахунку якої знаходилось 10 гривень.
ОСОБА_1 з місця вчинення злочину з викраденим зник, розпорядившись ним на власний розсуд, завдавши потерпілому ОСОБА_2, збитки на загальну суму 5000 гривень та потерпілому ОСОБА_3, збитки на загальну суму 1400 гривень.
Підсудний ОСОБА_1 в судовому засіданні свою винуватість в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України визнав повністю, в скоєному щиро розкаявся, просить слухати справу в спрощеному вигляді без участі потерпілих та свідків на підставі ч.3 ст.299 КПК України та пояснив, що 18.03.2010 року він граф у футбол на стадіонні ЦСК, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Стадіонна,10. Після гри він пішов в роздягальню, щоб переодягтися. Скориставшись тим, що хлопці пішли в душ, він викрав сумку в якій знаходилось три мобільні телефони, а також мобільний телефон, який він витягнув з кишені джинсів, які висіли на вішалці в роздягальні. Кому саме належали мобільні телефони, йому не відомо. Дані мобільні телефони він продав на радіо ринку «Караваєві дачі»за 1500 гривень. Наступного дня, його було затримано працівниками міліції.
Дії підсудного ОСОБА_1 необхідно кваліфікувати за ч.1ст. 185 КК України, як навмисні дії, які виразились у таємному викраденні чужого майна (крадіжка).
Згідно ст. 66 КК України обставинами, що пом'якшують покарання підсудного ОСОБА_1 є його щире каяття в скоєнні злочину.
Згідно ст.67 КК України обставин, що обтяжують покарання підсудного ОСОБА_1 судом не встановлено.
При призначенні покарання підсудному ОСОБА_1, суд враховує характер і ступінь суспільної небезпеки скоєного злочину, який згідно ст. 12 КК України, є злочином середньої тяжкості, особу підсудного, який раніше не судимий, за місцем проживання характеризується позитивно, а тому йому необхідно застосувати покарання, що не пов'язане з позбавленням волі.
Цивільний позов потерпілого ОСОБА_2 -залишити без розгляду.
Згідно ч. 4 ст. 28 КПК України, особа, яка не пред'явила цивільного позову в кримінальній справі, а також особа, цивільний позов якої залишився без розгляду, має право пред'явити його в порядку цивільного судочинства.
Керуючись ст. ст. 323,324 КПК України, суд,-
З А С У Д И В :
ОСОБА_1 визнати винним за ч.1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання по вказаній статті у виді 1 (одного) року позбавлення волі.
Згідно ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.
Згідно ст.76 КК України зобов»язати ОСОБА_1 не виїжджати за межі України без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи, періодично з»являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу залишити без змін -підписку про невиїзд.
Цивільний позов потерпілого ОСОБА_2 -залишити без розгляду.
Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду м.Києва через Солом"янський районний суд м.Києва на протязі 15 (п"ятнадцяти) діб з моменту його проголошення.
Суддя: