Судове рішення #24179854


3/205/1062/2012 р.

205/2556/2012 р.

П О С Т А Н О В А


01.08.2012 року

Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Верьовочніков В.М., розглянув матеріали, які надійшли від ЛВ на ст.Жмеринка, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, не працюючої, мешканки АДРЕСА_1,

за ч.1 ст.160 КпАП України,

В С Т А Н О В И В :

19.07.2012 року о 12 годині 55 хвилин ОСОБА_1 займалася торгівлею з рук копченою рибою, у невстановленому для торгівлі місці - на четвертій платформі залізничного вокзалу ст. Жмеринка. При цьому була затримана працівниками міліції, які вилучили у неї копчену рибу у кількості 5 штук.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнала повністю та розкаялася.

Вбачаючи у діях ОСОБА_1 ознаки порушення вимог ч.1 ст.160 КпАП України, враховуючи, що ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягується вперше, вчинене правопорушення не спричинило суттєвої шкоди ані державі, ані окремим громадянам, а отже є малозначним; керуючись ч.1 ст.160, ст.ст. 22, 221, 252, 284 КпАП України,

П О С Т А Н О В И В :

Закрити провадження в даній справі.

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Вилучену копчену рибу у кількості 5 штук, яка зберігається ЛВВС на ст. Жмеринка повернути ОСОБА_1.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку її оскарження чи опротестування.

Постанова може бути оскаржена особою, яка притягнена до адміністративної відповідальності, або опротестована прокурором протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Вінницької області через Жмеринський міськрайонний суд.

Постанова підлягає зверненню до виконання протягом 3-х місяців з дня її винесення.



С У Д Д Я:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація