Судове рішення #24171962

03.08.2012


№212/10595/2012

№2-а/ 212/5773/2012


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


03. 08. 2012р. м. Вінниця


Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Бойко В.М., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Вінниці, про перерахунок пенсії, суд, -


ВСТАНОВИВ:

В Ленінський районний суд м. Вінниці до відкриття провадження у справі надійшла заява від представника позивача про повернення позовної заяви ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Вінниці, про перерахунок пенсії.

Згідно із п.2 ч.3 ст.108 КАС України - позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження у адміністративній справі подав заяву про її відкликання.

Приймаючи до уваги вищезазначене та керуючись ст. 108, 158, 160, 165, КАС України,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Вінниці, про перерахунок пенсії повернути позивачу.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація