Справа № 2603/7546/12
Вирок
іменем України
03.08.2012
Деснянський районний суд м. Києва у складі:
головуючого - судді Дігтяр І.Р.
при секретарі - Зінорук В.В.
за участю прокурора - Ткачук Ю.Б.
потерпілого - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, непрацюючого, зареєстрованого і проживаючого в АДРЕСА_1, раніше не судимого,
- у вчиненні злочину, передбаченого ст. 122 ч.1 КК України,
Встановив:
04 червня 2012 року, приблизно о 20.00, підсудний ОСОБА_2, знаходячись по АДРЕСА_2 на грунті раптово виниклих неприязних стосунків із ОСОБА_1, умисно наніс один удар правою рукою в область нижньої щелепи останньому, чим спричинив ОСОБА_1 тілесне ушкодження у вигляді закритого перелому нижньої щелепи в ділянці кута справа та суглобового відростка зліва, що відноситься до тілесного ушкодження середнього ступеня тяжкості.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_2 визнав себе винним, щиро розкаявся та підтвердив вищеописані встановлені судом обставини справи.
Суд вважає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, проти цього не заперечують учасники судового розгляду, підсудний та інші учасники судового розгляду правильно розуміють зміст цих обставин, і у суду немає сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, учасникам судового розгляду роз»яснено, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.
Таким чином, вина підсудного ОСОБА_2 в судовому засіданні доведена повністю та його дії слід кваліфікувати за ст. 122 ч.1 КК України, як умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 КК України.
Призначаючи покарання суд приймає до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, особу винного, який не судимий, характеризуються негативно.
До обставин, що пом»якшують покарання підсудного, суд відносить - щире каяття.
Обставин, що обтяжують його покарання, суд не вбачає.
Враховуючи викладене, суд призначає підсудному покарання, яке необхідне і достатнє для виправлення та попередження нових злочинів у вигляді позбавлення волі, при цьому враховуючи молодий вік підсудного, думку потерпілого, який просив обрати йому покарання не пов»язане з ізоляцією від суспільства, обставини справи, суд вважає можливим звільнити підсудного від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України , суд -
З а с у д и в:
Визнати винним ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 122 ч. 1 КК України і призначити йому покарання у вигляді 1 /одного/ року 6 /шести/ місяців позбавлення волі.
На підставі ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого ОСОБА_2 від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку - одного року шести місяців не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов»язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання.
Запобіжний захід, до набрання вироком законної сили засудженому, залишити без змін - підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва у строк п»ятнадцять діб.
Суддя: