Судове рішення #24142267


Справа № 1003/9650/12

2/1003/2822/12

Категорія 46


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


02 серпня 2012 року Білоцерківський міськрайоний суд у складі:

головуючого судді - Шовкопляс О. П. ,

при секретарі - Кузьменко Т.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Білоцерківського міськрайонного суду Київської області справу зо позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірваняя шлюбу, суд, -


В С Т А Н О В И В :


Позивачка звернулась до суду з вказаним позовом мотивуючи тим, що з 24 липня 2004 року перебуває в зареєстрованому шлюбі з відповідачем, від якого мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, сімейне життя не склалося, постійно виникають сварки та непорозуміння, втратили почуття любові та поваги один до одного, шлюбні стосунки не підтримують, проживають окремо, а тому вона вважає подальше збереження шлюбу неможливим і просить суд шлюб між ними розірвати.

В судовому засіданні позивачка повністю підтримала свої позовні вимоги.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, проти розірвання шлюбу не заперечує.

Так, відповідно до ч. 4 ст. 174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову

Як встановлено в судовому засіданні, шлюб між сторонами був зареєстрований 24 липня 2004 року відділом реєстрації актів громадського стану Білоцерківського міськвиконкому Київської області, актовий запис № 624.

Від шлюбу у сторін є неповнолітня донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 рокуз народження.

Дані обставини повністю підтверджуються поясненнями позивача, відповідача, наданими копією свідоцтва про шлюб, копією свідоцтва про народження дитини.

Також, судом встановлено, що сторони повністю припинили шлюбні відносини, між ними існують неприязні відносини. Так, позивачка посилається на те, що вони втратили почуття любові та поваги один до одного.

Тобто, судом встановлено, що шлюб між сторонами існує формально, а тому збереження сім'ї є не можливим.

Також суд, виходить з того, що оскільки сторони повністю припинили спільне життя, не підтримують сімейних відносин, позивачка заперечує подальше існування шлюбу, вважає його формальним, а про надання строку для примирення позивач клопотань не заявляв, відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, клопотання про надання строку для примирення не заявляв, то позовні вимоги підлягають до задоволення.

Так, згідно вимог ст. 110 Сімейного кодексу України право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу належить одному з подружжя.

Відповідно до вимог ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дітей, що мають істотне значення.

Таким чином, суд вважає, що оскільки сторони повністю припинили подружні відносини, втратили повагу один до одного і продовження шлюбу буде суперечити їх інтересам, а тому позовні вимоги про розірвання шлюбу повністю обґрунтовані і підлягають до задоволення.

Також, суд приймає до уваги визнання позову відповідачем, оскільки це не суперечить закону, не порушує прав, свобод та інтересів інших осіб.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 11, 60, 61, 88, 174, 212-215 ЦПК України, суд, -


В И Р І Ш И В :


Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 24 липня 2004 року відділом реєстрації актів громадського стану Білоцерківського міськвиконкому Київської області, актовий запис № 624 - розірвати.

Після розірвання шлюбу залишити позивачці ОСОБА_1 прізвище - ОСОБА_1.

Звільнити сторони від сплати державного мита.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.


Суддя О. П. Шовкопляс



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація