Судове рішення #2414204
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

 

 

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ

У Х В А Л А

 

8 лютого 2008 року                                                                                               м. Київ

 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України

 

в складі:        Панченка О.Н., Весельської Т.Ф., Мироненка О.В.,

Смоковича М.І., Чумаченко Т.А.,

 

заслухавши доповідь судді Весельської Т.Ф. щодо проведення дій з підготовки до касаційного розгляду справи за скаргою ОСОБА_1на постанову начальника Відділу державної виконавчої служби Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області, -

 

установила:

           

            Суддею-доповідачем, згідно статті 215 КАС України, проведені необхідні дії з підготовки справи до касаційного розгляду, а саме: з'ясовано склад осіб, які беруть участь у справі; разом з копіями ухвал про відкриття касаційного провадження їм направлено інформацію щодо процесуальних прав та обов'язків.

Оскільки особи, які беруть участь у справі, не заявили клопотання про вирішення справи за їх участю в судовому засіданні, колегія суддів приходить до висновку про необхідність призначити справу до касаційного розгляду у порядку письмового провадження.

            Керуючись статтею 215 Кодексу адміністративного судочинства України, -

 

ухвалила:

 

   Закінчити підготовку до касаційного розгляду справи за скаргою ОСОБА_1 на постанову начальника Відділу державної виконавчої служби             Камінь-Каширського районного управління юстиції Волинської області та призначити її до розгляду у порядку письмового провадження на  12 лютого 2008 року.

            Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді                                                                                                            О.Н. Панченко

                                                                                                                      Т. Ф. Весельська

                                                                                                                      О. В. Мироненко

                                                                                                                      М.І. Смокович

Т. А. Чумаченко    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація