Судове рішення #2410847
Справа № 2-1218/2007 року

Справа № 2-1218/2007 року

 

УХВАЛА

 

10 жовтня 2007 року Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:

головуючого: судді -                   Козлова А.В.,

при секретарі -                            Куксенко О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кривому Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до КЖП № 45 про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1   звернулася в суд з позовом до КЖП № 45 про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди, -

У судове засідання сторони неодноразово не з'явились. Про причину неявки суд не повідомили.

Згідно п.3  ст.  207 ЦПК України: "Суд залишає заяву без розгляду ...у випадку неявки в судове засідання позивача по виклику суду без поважних причин чи повторної неявки позивача по виклику суду незалежно від причин".

За таких обставин,  суд вважає за необхідне позовну заяву ОСОБА_1  до КЖП № 45    про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди залишити без розгляду.

На підставі викладеного,  керуючись  ст. 207 ч.3 ЦПК України,  суд,  -

 

УХВАЛИВ:

 

Справу за позовом ОСОБА_1   до КЖП № 45 про відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди залишити без розгляду.

На    ухвалу    може    бути    подана    апеляційна    скарга    в    апеляційний    суд Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження,  якаможе бути подана протягом 5 днів з дня проголошення ували. Головуючий: суддя -

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація