Справа № 3-312/12
П О С Т А Н О В А
іменем України
"12" березня 2012 р.
Судя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Шульга О.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Коростенської ОДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народженя, мешканки АДРЕСА_1 працюючої головним бухгалтером ВАТ «ТНК Граніт».
у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.163-1ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
23.02.2012 року з Коростенської ОДПІ надійшов протокол зі змісту якого слідує, що ОСОБА_2, будучи головним бухгалтером ВАТ «ТНК Граніт»при поданні декларації з податку на додану вартість за вересень-жовтень 2011 року порушила порядок ведення податкового обліку, шляхом завищеня від»ємного значення на суму 23212 грн.
16.02.2012 року за результатами перевірки відносно ОСОБА_2 складено адміністративний протокол за ст.163-1ч.1 КупАП.
На виклик суду ОСОБА_2 не зявилась, будучи належним чином повідомлена про час та місце розгляду справи.
З пояснень наявних в протоколі ОСОБА_2 слідує, що на підприємстві в наявності є підтверджуючі документи по взаємовідносинах з ПП ОСОБА_3 .
Оцінивши в сукупності адміністративні матеріали та викладені в них обставини вчинення правопорушення, суд дійшов висновку про те, що правопорушення мало місце в вересні-жовтні 2011 року.
Згідно ст.38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні -не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Враховуючи, що на момент розгляду справи встановлений законом тримісячний термін закінчився, допущене порушення не є триваючим, тому провадження по справі підлягає закриттю.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.38, 247 п.7, 294 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ст.163-1ч.1 КУпАП закрити в зв"язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга , протест прокурора подаються до апеляційного суду через Коростенський міськрайонний суд.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя:підпис:
Копія вірно:Суддя