Справа № 1-23 2007 рік
ВИРОК
ІМЕНЕМУКРАЇНИ
31 січня 2007 року Петрівський районний суд Кіровоградської області
в складі:
головуючого Шаєнко Ю.В.
при секретарі Діброві Н.І.
з участю прокурора Бульби І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Петрове справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженки с АДРЕСА_1 українки, громадянки України, з середньою освітою, не працюючої, не одруженої, мешканки АДРЕСА_2, такої, що не має судимостей; - за ч.2 ст. 164 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
Що підсудня скоїла злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), вчинене особою, раніше судимою за злочин передбачений цією статтею, при слідуючих обставинах, підсудня за вироком Петрівського районного суду Кіровоградської області від 12.10.2004 року засуджена за ст. 164 ч.1 КК України, ст. 75 КК України до 1 року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік.
Згідно рішення Олександрійського районного суду Кіровоградської області від 08.02.2001 року підсудня повинна сплачувати аліменти на користь шкіл - інтернатів на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження і доньки ОСОБА_4ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, доньки ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_3року народження і доньки ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_4народження, у розмірі '/г частини всіх видів її доходу починаючи з 01.12.2000 року і до виповнення дітьми повноліття.
Підсудня добровільно рішення суду не виконує, кошти на утримання дітей не сплачує, злісно ухиляється від сплати аліментів, не працює і на обліку в Петрівському центрі зайнятості не перебуває. Підсудня неодноразово викликалася до відділу ДВС Петрівського району Кіровоградської області, письмово попереджувалась про кримінальну відповідальність у разі несплати заборгованості по аліментам, але ніяких заходів, щодо погашення заборгованості не вжила. Так станом на 01.12. 2006 року сума заборгованості по аліментам складає 9206,01 грн.
Підсудня винною себе визнала повністю і пояснила суду, що їй відомо про те, що вона повинна сплачувати аліменти на користь Олександрійської школи - інтернату на утримання своїх дітей, також знала про заборгованість по аліментах, але вона не працює і коштів на сплату аліментів не має.
Вина підсудної підтверджується показаннями свідка, копією виконавчого листа, розрахунком заборгованості, копіями попереджень.
Так свідокОСОБА_7 пояснив, що неподалік від нього АДРЕСА_1 проживає ОСОБА_1., яка проживає за цією адресою тривалий час.
Відповідно до копії виконавчого листа (а.с.3) підсудня повинна сплачувати аліменти на користь Олександрійської школи - інтернату на утримання дітей: доньки АДРЕСА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, доньки ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, доньки ОСОБА_5ІНФОРМАЦІЯ_3року народження, доньки ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_4народження у розмірі Уг частини всіх видів її доходу.
У відповідності з розрахунком заборгованості, станом на 1.12. 2006 року сума заборгованості по аліментах підсудної склала - 9206,01 грн. (а.с.4).
Згідно з копіями попереджень підсудня неодноразово викликалася до Петрівського відділу ДВС, де попереджувалась про кримінальну відповідальність у разі несплати боргу по аліментам (а.с.6-7).
Суд вважає, що вина підсудної повністю доведена і її дії вірно кваліфіковано за ч.2 ст.164 КК України, так як вона скоїла злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), вчинене особою раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею.
При визначенні покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, пом'якшуючі вину обставини, те що підсудня розкаюється у скоєному злочині, та дані про її особу, те що вона задовільно характеризується по місцю проживання.
На підставі вказаного суд вважає, що виправлення підсудної можливе при засудженні її до обмеження волі з звільненням від відбування покарання з випробуванням.
Керуючись ст.ст.323,324 КПК України,-
ЗАСУДИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 в скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст.164 КК України і призначити їй покарання 2 роки обмеження волі.
На підставі ст.ст. 75,76 КК України звільнити ОСОБА_1. від призначеного покарання, якщо вона протягом двохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки : повідомляти органи кримінально - виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з'являтись для реєстрації.
Вирок суду може бути оскаржений до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15 днів, через Петрівський районний суд.
- Номер: 1-в/717/17/16
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-23/07
- Суд: Кельменецький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Шаєнко Ю.В.
- Результати справи: подання, заяву, клопотання задоволено, у тому числі частково;
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.01.2016
- Дата етапу: 29.01.2016
- Номер: 11-кс/774/3899/16
- Опис:
- Тип справи: клопотання, скаргу, заяву
- Номер справи: 1-23/07
- Суд: Апеляційний суд Дніпропетровської області ( м. Дніпропетровськ)
- Суддя: Шаєнко Ю.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.11.2016
- Дата етапу: 11.11.2016
- Номер: 1-в/760/38/19
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-23/07
- Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
- Суддя: Шаєнко Ю.В.
- Результати справи: відмовлено в задоволенні подання, заяви, клопотання
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.05.2018
- Дата етапу: 04.01.2019