Судове рішення #2404422
Справа № 1-41 2007 рік

Справа № 1-41 2007 рік

         ВИРОК

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 березня 2007 року Петрівський районний суд Кіровоградської області

в складі:

головуючого                                                 Колесник СІ.

при секретарі                                                Шурипі О.В.

з участю прокурора                                      Сидоренко А.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Петрове справу про обвинувачення ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженця м. Миколаїв, українця, громадянина України, з середньою неповною освітою, не одруженого, не працюючого, мешканця АДРЕСА_1, раніше судимого - 10.12.2001 року Петрівським районним судом за ст. 185 ч.3,71 КК України до 4 років позбавлення волі, звільнився 14.05.2005 року умовно -достроково на 6 місяців 29 днів, -

за ч.1 ст.122 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Що 14.11.2006 року близько 16 години в смт. Петрове, Кіровоградської області ОСОБА_1, знаходячись в домоволодінні ОСОБА_2. разом зОСОБА_3 яке розташоване по вул. Фрунзе під час сварки з останнім, яка переросла в бійку, наніс декілька ударів кулаком в область щелепи, від чого останній упав на підлогу.

Згідно висновку експерта № 292 від 30.11.2006 року ОСОБА_3були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи з права і які відносяться до категорії середньої тяжкості, що спричинили довготривалий розлад здоров'я.

В судовому засіданні підсудний свою вину визнав повністю і пояснив, що 14.11.2006 року близько 9 год. він зайшов до свого знайомого ОСОБА_2щоб ідти на роботу. Близько 10 години прийшов ОСОБА_3 і вони почали з ОСОБА_4 вживати спиртні напої.

Потім ОСОБА_3 десь пішов і прийшов близько 16 години. У них зав'язалась сварка, в результаті якої підсудний декілька разів ударив кулаком ОСОБА_3в обличчя, а коли той впав на підлогу, то ще декілька разів ударив ногами. Куди саме бив ногами не пам'ятає, спиртних напоїв в той день не вживав.

Крім повного визнання вина підсудного у вчиненому злочині підтверджується показаннями свідка ОСОБА_5, висновком судово - медичної експертизи.

Так, свідок ОСОБА_5 пояснив, що 14.11.2006 року близько 16 години він разом з ОСОБА_6 та ОСОБА_7 стояли біля домоволодіння останніх і розмовляли.

Потім втрьох пішли по АДРЕСА_1

Наблизившись до двору ОСОБА_2., вони почули якісь крики. Зайшовши до будинку

останнього свідок побачив, що на підлозі лежить ОСОБА_3 і його руками та ногами в

різні частини тіла та по голові б'є ОСОБА_1 Вони зробили ОСОБА_1 зауваження,

але останній не відреагував. Тоді він і ОСОБА_8 взяли ОСОБА_1 під руки та винесли з

хати на подвір'я, а потім пішли додому.                                                      

Згідно висновку судово - медичної експертизи №292 від 27.11.2006 року (а.с. 14-15) ОСОБА_3були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи з права, що виникли від дії локального удару тупим твердим предметом, яким може бути кулак чи нога дорослої людини і не могли виникнути від падіння з висоти власного

 

зросту та відносяться до категорії середньої тяжкості тілесних ушкоджень, що спричинили довготривалий розлад здоров'я.

Суд вважає, що вина підсудного доведена повністю і його дії вірно кваліфіковано за ч. 1 ст.122 КК України, так як він скоїв умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров'я.

При визначенні покарання суд враховує тяжкість вчиненого злочину, пом'якшуючі вину обставини - що підсудний ОСОБА_1 щиро кається у вчиненому злочині..

Як особа підсудний за місцем проживання характеризується позитивно, раніше судимий.

Враховуючи, що злочином не заподіяно тяжких наслідків, суд вважає, що виправлення ОСОБА_1 можливе при засудженні його до покарання у вигляді обмеження волі із звільненням від відбування покарання з іспитовим строком.

Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України,-

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України і призначити йому покарання 2 роки обмеження волі.

На підставі ст.ст. 75,76 КК України звільнити ОСОБА_1 від призначеного покарання, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: повідомляти органи кримінально - виконавчої системи про зміну місця проживання.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу залишити попередню -підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15 днів з дня винесення через Петрівський районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація