Судове рішення #239224
Справа № 22ц-1066\2006р

Справа № 22ц-1066\2006р.          Головуючий

в 1 інстанції Балюкова К.Г.

Категорія  23    Доповідач Колбіна Т.П.

УХВАЛА

26 вересня 2006 року суддя Апеляційного суду міста Севастополя Колбіна Т.П., ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Ленінського району М.Севастополя від 03 травня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зустрічному позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1. відповідно до ухвали Апеляційного суду М.Севастополя від 11 вересня 2006р. у встановлений строк усунув недоліки апеляційної скарги, надав квитанції про сплату державного мита та витрат з інформаційно-технічного забезпечення.

Оскільки апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, тому скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст.297 ЦПК України, суддя

УХВАЛИЛА:

Прийняти до розгляду Апеляційного суду міста Севастополя апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Ленінського району М.Севастополя від 03 травня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зустрічному позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація