Справа № 2ц-3304/ 2007 року
РІШЕННЯ
ІМ"ЯМ УКРАЇНИ
28 вересня 2007 року Антрацитівський міськрайонний суд Луганської області у складі:
головуючого судді: Сковородка О.О.
за участю секретаря : Крютченко Н.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду м. Антрацит цивільну
справу за повозом ОСОБА_1, ОСОБА_2
до ОСОБА_3, про визнання втрати права користування житловим
приміщенням, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачки звернулися з позовом до ОСОБА_3 , у якому просить суд визнати його таким, що втратив право користування житловим приміщенням, що розташоване за адресою АДРЕСА_1.
В обґрунтування свого позову вказали, що ОСОБА_3 є сином позивачки ОСОБА_1. З 1991 року вона , її син та донька- ОСОБА_2 мешкають за адресою: АДРЕСА_1, за цією ж адресою і зареєстровані.
У 1993 році відповідача було засуджено і в зв»язку з тим, що він відбував покарання у вигляді позбавлення волі, паспортним відділом його було виписано на час відбування покарання. Після того, як він був звільнен з місць відбування покарання, його зареєстрували за іншою адресою: м. Волгоград, Будинок Відпочинку. Але за адресою, за якою він мешкав : АДРЕСА_1, він досі має право користуватися житлом. .
На тепереішній час позивачки бажають приватизувати квартиру за вказаною адресою, але це неможливо зробити , оскільки відповідач хоча не виписан як засуджений, але має право на вказану квартиру.
Позивачки ОСОБА_1 та ОСОБА_2 позовні вимоги підтримали, про що вказали у заявах, Просять розглянути справу у їх відсутність.
Відповідач у судовому засіданні позов визнав у повному обсязі не заперечує проти того, щою його позбавили права корисутватися житловою площею за адресою: АДРЕСА_1.
Суд, враховуючи думку сторін, дослідивши письмові матеріали справи, вважає можливим позивні вимоги ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про визнання ОСОБА_3 таким, що втратив право користування жилим приміщенням у вигляді квартири за адресою: АДРЕСА_1 задовольнити, оскільки з пояснення сторін та матеріалів справи вбачається, що відповідач понад п'яти років не проживає у квартирі, а зареєстрован адресою: м. Волгоград, Будинок Відпочинку, тобто він вибув на постійне проживання в інше жиле приміщення і тому на підставі ст. 71 ЖК України його відсутність була з неповажних причин понад шість місяців. Суд вважає, що на цих підставах можливо визнати ОСОБА_3 таким, що втратив право користуватися житловим приміщенням, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1 на підставі ст. 71 ЖК України.
На підстави викладеного, керуючись ст. 3, 4, 10, 11 ЦПК України, 71 ЖК України , суд-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, про визнання втрати права користування житловим приміщенням- задовольнити.
Визнати ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, таким, що втратив право користування житловим приміщенням, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Антрацитівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.