Судове рішення #23891179

УХВАЛА


про відкриття апеляційного провадження


Справа №: 22-ц/0190/5513/2012Головуючий суду першої інстанції:Хотянова В.В.

Доповідач суду апеляційної інстанції:Руснак А. Ф.



"12" липня 2012 р.


вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 на постанову головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Алуштинського міського управління юстиції АРК Піменової Є.Р. про відкриття виконавчого провадження від 16 січня 212 року, за апеляційною скаргою виконуючого обов'язки начальника відділу державної виконавчої служби Алуштинського міського управління юстиції АРК на ухвалу Алуштинського міського суду АРК від 17 квітня 2012 року,


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою Алуштинського міського суду АРК від 17 квітня 2012 року скаргу ОСОБА_3 на постанову головного державного виконавця ВДВС Алуштинського міського управління юстиції АРК Піменової Є.Р. про відкриття виконавчого провадження від 16 січня 212 року задоволено частково.

На вказану ухвалу суду виконуючий обов'язки начальника ВДВС Алуштинського міського управління юстиції АРК подав апеляційну скаргу, в якій просить ухвалу суду першої інстанції скасувати. Строк на апеляційне оскарження ухвали апелянтом не пропущено.

Зазначена апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 Цивільного процесуального кодексу України.

Враховуючи, що відсутні підстави для висновків щодо надходження неналежно оформленої справи, з нерозглянутими зауваженнями на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами або без вирішення питання про ухвалення додаткового рішення у відповідності до частини 7 статті 297 Цивільного процесуального кодексу України, керуючись статтями 297 Цивільного процесуального кодексу України,

У Х В А Л И В :

1.Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 на постанову головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Алуштинського міського управління юстиції АРК Піменової Є.Р. про відкриття виконавчого провадження від 16 січня 212 року, за апеляційною скаргою виконуючого обов'язки начальника відділу державної виконавчої служби Алуштинського міського управління юстиції АРК на ухвалу Алуштинського міського суду АРК від 17 квітня 2012 року.

2.На підставі статті 298 Цивільного процесуального кодексу України надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів особам, які беруть участь у справі, а також встановити строк до 03 жовтня 2012, протягом якого можуть бути подані ними заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя А.П. Руснак





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація