Справа № 1-93/2008 р.
ВИРОК
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
23 квітня 2008 року Калинівський районний суд Вінницької області
в складі : головуючого Копчинського В.І.
при секретарі Кулик Т.С.
з участю прокурора Федонюк І.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Калинівка справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, уродженця та жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, освіта середня, раніше не судимого - в скоєнні злочину, передбаченого ст.164 ч.1 КК України,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, будучи зобов”язаний згідно рішення Калинівського райсуду від 25.06.2003 року сплачувати аліменти в розмірі ¼ частини зарплати на користь ОСОБА_2 на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, злісно ухиляється від сплати аліментів, допустив заборгованість станом на 01.03.2008 року в сумі 2288 грн. 22 коп.
Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, щиро розкаюється, аліменти не платив, тому що на даний час ніде не працює, в центрі зайнятості на обліку не стоїть.
Крім повного визнання своєї вини у вчиненому підсудним, його вина у інкримінованому злочині підтверджується: копією виконавчого листа (а.с.5-6), підписками про кримінальну відповідальність (а.с.8), довідкою центру зайнятості (а.с.29), показами ОСОБА_2, яка підтвердила суму заборгованості, та свідка ОСОБА_4, який суду показав, що неодноразово попереджав ОСОБА_1 про сплату аліментів, але той не реагував.
Оцінивши зібрані докази по справі, суд вважає дії ОСОБА_1 кваліфікувати по ст.164 ч.1 КК України, як злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дитини.
При обранні виду і міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд враховує, що він раніше не судимий, Калинівська міська рада копроментуючими відомостями щодо нього не відає, щиро розкаюється, зобов'язується не допускати заборгованості, тому суд вважає обрати йому покарання у виді обмеження волі з застосуванням ст.75 КК України, з випробуванням.
Керуючись ст.ст. 323-324 КПК України, суд -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним по ст.164 ч.1 КК України і призначити йому покарання - 1 (один) рік обмеження волі.
Згідно ст.75 КК України від відбуття призначеного покарання ОСОБА_1 звільнити з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік.
Міру застережного заходу до вступу вироку в законну силу обрати ОСОБА_1 підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Вінницької області протягом 15 діб після проголошення.
СУДДЯ:
13.05.2008 р.
Справа № 2-О-41/2008 р.
РІШЕННЯ
Іменем України
5 червня 2008 року Калинівський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого Копчинського В.І.
при секретарі Кулик Т.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Калинівка справу за заявою ОСОБА_1про встановлення факту належності правовстановлюючого документа,
ВСТАНОВИВ:
Заявник в заяві вказує, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла його мати ОСОБА_2. Після її смерті відкрилася спадщина на майновий пай в розмірі 1994,42 грн. СВК “Кам”яногірський” с.Кам”яногірка, Калинівського району, Вінницької області, яку він прийняв. Крім того, є сертифікат іменних акцій ВАТ “Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2”. Однак, він позбавлений права оформити на нього спадкові права, так як сертифікат помилково виписаний на ім”я “ОСОБА_3”. Тому звернувся до суду з даною заявою.
В судовому засіданні заявник заявлені вимоги підтримав в повному обсязі.
Заслухавши пояснення заявника, свідка, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява задоволенню з таких підстав.
Так, в судовому засіданні достовірно встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла мати заявника ОСОБА_2. Після її смерті відкрилася спадщина на майновий пай в розмірі 1994,42 грн. СВК “Кам”яногірський” с.Кам”яногірка, Калинівського району, Вінницької області, яку заявник прийняв, що підтверджується свідоцтвом про право на спадщину за законом.
Крім того, в спадкове майно входить сертифікат іменних акцій ВАТ “Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2”. Однак, заявник позбавлений права оформити на нього спадкові права, так як сертифікат помилково виписаний на ім”я “ОСОБА_3”.
Той факт, що прізвище матері заявника ОСОБА_2 підтверджується свідоцтвом про народження заявника, Державним актом на право власності на земельну ділянку, заповітом, свідоцтвом про смерть, свідоцтвом про право на спадщину за законом, а також поясненнями свідка ОСОБА_4 в судовому засіданні, який підтвердив, що прізвище матері заявника “ОСОБА_2”, а не “ОСОБА_3”.
Тому вимоги заявника підлягають до задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 60, 212-215, 256, 259 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Заяву задовольнити. Встановити факт, що сертифікат іменних акцій № 0349 ВАТ “Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2”, виписаний на ім”я “ОСОБА_3”, належав ОСОБА_2.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
СУДДЯ: