Справа № 2-3323/08
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 липня 2008 року
Деснянський районний суд м. Чернігова в складі: головуючого - судді Алексеєвої В.В.
при секретарі Головач О.М.,
за участі позивача,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чернігові цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу, мотивуючи позовні вимоги тим, що спільне життя з відповідачкою не склалося, оскільки вони мають різні характери та погляди на спільне життя, півроку вони спільно не проживають, спільного господарства не ведуть, шлюбні відносини між ними припинені.
В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги, наполягає на розірванні шлюбу, заявивши, що примирення і збереження сім'ї з відповідачкою вважає неможливим.
Відповідачка в судове засідання не з'явилась, про час і місце розгляду справи повідомлена належним чином, про причини неявки суд не повідомила.
Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає ст. 224 ЦПК України.
Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню із наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 14 лютого 2004 року. Мають одну малолітню дитину - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження.
Як видно з пояснень позивача, спільне подружнє життя у сторін не склалося, з жовтня 2007 року сторони припинили сумісне проживання та шлюбно-сімейні стосунки і поновлювати їх позивач не має наміру.
За таких обставин суд знаходить підстави для розірвання шлюбу, оскільки його збереження суперечило б інтересам сторін.
Сплату державного мита при реєстрації розірвання шлюбу позивач просить покласти на нього.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 60, 209, 213, 214, 215,224-226 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 110, 111, 112 Сімейного кодексу України, суд
в и р і ш и в :
позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1і ОСОБА_2, зареєстрований 14 лютого 2004 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції, Україна, актовий запис № 129.
Стягнути з ОСОБА_1при реєстрації розірвання шлюбу в дохід держави державне мито в сумі 17 гривень.
ОСОБА_2від сплати державного мита звільнити.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачки. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Позивачем рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Чернігівської області.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: