Судове рішення #23768798

2014/2812/2012

2/2014/857/2012

УХВАЛА

Іменем України


05.07.2012 Суддя Зміївського районного суду Харківської області Пархоменко М.О., розглянувши позовну заяву казенного підприємства «Зміївський ремонтний енергомеханічний завод»в особі директора ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надання послуг з водовідведення,


встановив:


КП «Зміївський ремонтний енергомеханічний завод»в особі директора ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надання послуг з водовідведення.

Зазначена позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 119-120 ЦПК України

Керуючись ст. 11,122 ЦПК України,суд -


ухвалив:


Відкрити провадження у справі за позовною заявою казенного підприємства «Зміївський ремонтний енергомеханічний завод»в особі директора ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надання послуг з водовідведення.

Призначити справу в судове засідання на 10-00 годин 12 липня 2012 року.

Копію ухвали направити сторонам по справі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя М.О. Пархоменко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація